Renovácia terasy z Cumaru s ohromujúcim výsledkom

Renovácia terasy z Cumaru, renovácia terasy, cumaru terasa, údržba terasy, ošetrenie terasy z Cumaru

Máte na záhrade terasu z exotickej dreviny Cumaru? Potom vás môže zaujímať, prečo je dôležitá pravidelná starostlivosť o túto drevinu a čo všetko takáto starostlivosť zahŕňa. V tomto článku vám ukážeme jednu z našich realizácií renovácie terasy z exotickej dreviny a vysvetlíme proces našej renovácie s takýmto ohromujúcim výsledkom.

Ak ste majiteľom terasy z dreviny Cumaru, zvolili ste si krásnu a odolnú exotickú drevinu, ktorá patrí medzi najlepšie terasové materiály na trhu. Je to drevina s veľmi vysokou prirodzenou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, hnilobe, plesniam i drevokazivému hmyzu. Navyše, týmito skvelými vlastnosťami je Cumaru obdarené prirodzene, bez akýchkoľvek zásahov či úprav pomocou chemikálií. Znamená to, že je to bezpečná drevina pre ľudí aj životné prostredie.

Životnosť terasy z terasových dosiek Cumaru môže pri správnej starostlivosti dosahovať až 50 rokov. Pravidelné a dôkladné ošetrovanie terasy predlžuje jej životnosť a zachováva krásny pôvodný vzhľad terasových dosiek. Preto ak doprajete svojej Cumaru terase každoročný refresh, odvďačí sa vám plnou funkčnosťou a prvotriednym vzhľadom po celé desaťročia.

Nie je renovácia ako renovácia

Svoju terasu si môžete dať zrenovovať niekoľkými spôsobmi, podľa čoho sa bude odvíjať aj cena takéhoto ošetrenia. Existuje však len jeden správny postup, ktorý vám zaručí dôkladné vyčistenie, ošetrenie a vyživenie terasových dosiek do hĺbky. Tento spôsob profesionálnej renovácie poskytujeme ako jedna z mála firiem na Slovensku s garanciou kvality odvedenej práce.

Renovácia našou spločnosťou začína zhodnotením celkového stavu terasy s ohľadom na jej zaobchádzanie a predchádzajúcu starostlivosť. Po zhodnotení stavu pripravíme individuálny plán renovácie šitý na mieru potrebám vašej terasy. Samotný úkon následne spočíva v dvoch hlavných bodoch a to je prebrúsenie a nanesenie špeciálneho oleja.

Brúsenie terasy volíme s ohľadom na terasové dosky Cumaru so špeciálnou brúskou s odsávaním, aby sa pri úkone neprášilo. Po vybrúsení je Cumaru očistené od nánosov špiny a povrchovej patiny a otvorené na nanesenie výživného oleja, ktorý drevine poskytne hĺbkovú starostlivosť.

Terasový olej, ktorý používame pri našej renovácii patrí medzi najkvalitnejšie oleje na slovenskom trhu. Obsahuje prírodné vyberané oleje a parafíny, ktoré drevinu vyživujú a poskytujú jej dlhotrvajúcu ochranu pred exteriérovými vplyvmi. Okrem toho, nanesenie oleja pomôže obnoviť pôvodný vzhľad Cumaru terasových dosiek a vaša terasa bude vyzerať opäť ako nová.

Renovácia terasy sa oplatí

Profesionálnou renováciou investujete do najlepšej starostlivosti o vašu drahú exotickú drevinu, ktorá patrí medzi unikátne a vzácne stavebné materiály. Ak sa o svoju Cumaru terasu budete pravidelne starať, odvďačí sa vám svojim pôvabným, výnimočným vzhľadom a plnou funkčnosťou po niekoľko desaťročí. A to sa oplatí.

V renováciách terás sme vychýrení! Pozrite si množstvo našich skvelých výsledkov tu.

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku na renováciu terasy ešte dnes, a my sa postaráme o jej individuálne potreby.

Tip: Pošlite nám na email renovacie@cumaru.sk aktuálne fotky vašej terasy spolu s rozmermi a môžeme sa dohodnúť na cene a termíne realizácie renovácie terasy.

Renovácia terasy z Cumaru, výsledok našej renovácie terasy z exotickej dreviny Cumaru

Zaujíma vás renovácia terasy z Cumaru a iné informácie? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta spracovania a renovácie dreva.


Máte záujem o urýchlenú rezerváciu termínu na renováciu terasy? Využite náš kontaktný formulár nižšie a náš špecializovaný pracovník sa vám obratom ozve naspäť:  Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom spätného kontaktovania.

  Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

  Cumaru s.r.o.

  Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *