O nás

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme od roku 2003. 

Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku v oblasti spracovania dreva.

Naša ponuka služieb zahŕňa profesionálnu montáž a renováciu terás, fasád, podláh a doplnkov za použitia najkvalitnejších materiálov. 
Vďaka našim mnohoročným skúsenostiam v kombinácii s odbornosťou a poctivosťou, ktorú do našej práce vkladáme, máme za sebou množstvo spokojných a vracajúcich sa zákazníkov nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí.

PREČO EXOTICKÉ DREVINY?

Drevo je prirodzený materiál, dotyk prírody okolo nás. Aby jeho krása trvala dlhšie ako len niekoľko rokov, je treba sa oň dôkladne starať. Napriek všetkej starostlivosti si zákazník musí uvedomiť, že drevo neustále pracuje, reaguje na okolité vplyvy ako slnko, voda, mráz, hmyz, huby a plesne. Odolnosť drevín voči externým vplyvom sa líši v závislosti od druhu dreviny a miere povrchovej úpravy.

Odolnosť sa zvyšuje, ak si zvolíte na svoju podlahu, fasádu či terasu exotickú drevinu. Exotické dreviny majú totiž vysokú hustotu vlákien. Neznamená to však, že sa o ne netreba starať. Práve naopak. Pri pravidelnej starostlivosti sa vám drevo odvďačí okrem krásneho vzhľadu aj dlhou životnosťou.

Montáž exteriérových terás z exotických a európskych drevín ako sú Ipe, cumaru, či sibírsky smrekovec

Či už potrebujete novú terasu, fasádu, podlahu, alebo potrebujete renováciu svojich povrchov z exotických drevín, uistite sa, že sa obrátite na skutočných odborníkov v tejto oblasti s dlhoročnými skúsenosťami a širokým portfóliom.

Pripravíme vám cenovú ponuku zadarmo a dokážeme splniť všetky vaše požiadavky od návrhu až po realizáciu.