Kompozitné terasy

Majte modernú bezúdržbovú terasu z wpc dosiek novej generácie

Spoločnosť CUMARU s.r.o. vám ponúka vysokokvalitnú montáž wpc terás so zárukou kvality. Naše kompozitné terasy sú vyrábané novou unikátnou technológiou za použitia najlepších materiálov. Vďaka tomu sú ešte odolnejšie než kedykoľvek pred tým a navyše, ich prémiový vzhľad dokonale imituje pravé drevo.

Kompozitné terasy novej generácie prinášajú majiteľom okrem prémiového vzhľadu aj množstvo praktických výhod. Jednou z nich je fakt, že nevyžadujú údržbu v podobe pravidelnej renovácie. Naše vysokokvalitné certifikované WPC dosky sú vyrábané v Európskej únii a majú 25 ročnú záruku.

wpc dosky, kompozitné dosky novej generácie, hybridné kompozitné terasové dosky, nová technológia výroby drevoplastových dosiek, kompozitné terasy

Hybridné WPC dosky

Naše WPC terasové dosky sú vyrábané novou špeciálnou technológiou nazývanou koextrúzia. Narozdiel od štandardných kompozitných dosiek, vďaka koextrúzii je možné efektívne kontrolovať zloženie dosky v rôznych jej častiach a tým dokonale vyvážiť ingrediencie v jadre i na povrchu materiálu.

Poctivé zloženie

Zatiaľ čo mnoho výrobcov kompozitných dosiek používa na výrobu lacnejšie a menej odolné plasty, ako polypropylén (PP) alebo polyetylén (HDPE), náš drevoplast sa vyznačuje len poctivými zložkami bez kompromisov. Hybridné WPC dosky sú vyrobené zo špičkového polyméru PVC a kvalitného dreva.

wpc dosky, kompozitné dosky, wpc terasové dosky novej generácie, hybridné drevoplastové dosky, wpc terasové dosky

Drevo alebo kompozit?

Vieme, že výber správneho materiálu na stavbu terasy je kľúčovým parametrom pre spokojných majiteľov. Každá terasa má svoj príbeh a individuálne potreby podľa podmienok v ktorých sa nachádza. Aj preto vám odporúčame poradiť sa pri výbere vhodného materiálu s top odborníkmi v danej oblasti. Ako spoločnosť s viac než 18-ročnými skúsenosťami na trhu v oblasti stavby terás vám vieme odporučiť najlepšie riešenia pre vaše potreby na mieru.
Kontaktujte nás telefonicky na +421 905 604 717, alebo prostredníctvom e-mailu na cumaru@cumaru.sk.

Chcete vedieť viac o WPC terasách novej generácie? Prečítajte si náš článok na blogu.

GALÉRIA

Kontaktujte nás pre profesionálne poradenstvo a cenovú ponuku zadarmo.