Drevené doplnky na terasu ktoré transformujú Váš exteriér

drevené doplnky na terasu, drevené schody, drevené doplnky na mieru, výroba drevených doplnkov k terase, stolárska výroba na mieru

Terasa nie je len miesto na relaxáciu, ale aj priestor, kde môžete vyjadriť svoj osobný štýl a vytvoriť útulné miesto, kde sa radi zdržiavate. Drevené doplnky na terasu sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou moderných exteriérov, ponúkajúc estetiku, teplý pocit a praktickosť v jednom. V tomto článku vám predstavíme najnovšie trendy a inšpirácie pre drevené doplnky na terasu, ktoré zvýraznia krásu vášho exteriéru.

1. Drevené kvetináče a záhradné nádoby

Kvetináče a záhradné nádoby z dreva sú skvelým spôsobom, ako pridať do vášho terasového priestoru farbu a živosť. Pre zjednotenie vzhľadu vám odporúčame vyhotoviť drevený kvetináč z rovnakej dreviny z akej máte terasu. Kombinujte rôzne veľkosti a tvary pre dynamický a hravý vzhľad.

2. Drevené záhony pre rastliny a bylinky

Ak milujete pestovanie vlastných byliniek a zeleniny, drevené záhony sú ideálnym doplnkom na terasu. Okrem praktickosti ponúkajú aj estetický prvok, ktorý môžete prispôsobiť celkovému dizajnu terasy. Skúste vytvoriť vertikálne záhony pre maximálne využitie priestoru.

3. Drevené steny a rozdeľovače priestoru

Drevené steny môžu poskytnúť intímnu atmosféru na vašej terase a zároveň slúžiť ako efektívny rozdeľovač priestoru. Experimentujte s rôznymi textúrami dreva a jeho odtieňmi pre vytvorenie unikátneho vizuálu. Vertikálne lamely môžu navyše slúžiť aj ako opora pre rastliny alebo svetelné prvky.

drevené stavby, drevená terasa, drevené obklady, montáž drevených obkladov, drevený paraván

4. Drevené lavice a sedacie prvky

Vytvorte si útulný a pohodlný kút na relaxáciu pomocou drevených lavíc a sedacích prvkov. Zvoľte kvalitné drevo a pridajte pohodlné vankúše a deky pre dokonalý relaxačný zážitok. Tento trend kombinuje funkčnosť s štýlom.

5. Drevené stoly a konferenčné stolíky

Drevené stoly sú stále populárne pre svoju prirodzenú krásu a trvanlivosť. Vyberte si stôl, ktorý sa hodí k ostatnému nábytku na terase a pridajte k nemu drevené konferenčné stolíky na drobnosti alebo rastliny. Tento kombinovaný prístup pridáva do vášho exteriéru vrstvu elegancie.

Ipe terasa s praktickym uloznym priestorom a miestom na pestovanie

Najnovšie trendy v drevených doplnkoch na terasu

1. Eko-priateľskosť:

S rastúcim dôrazom na udržateľnosť a ekologické materiály, sú drevené doplnky na terasu výbornou voľbou pre tých, ktorí dbajú na životné prostredie.

2. Mix rôznych druhov dreva:

Kombinujte rôzne druhy dreva pre zaujímavý vizuálny efekt. Napríklad kombinujte svetlé drevo s tmavým pre kontrast alebo experimentujte s exotickými druhmi dreva pre jedinečný vzhľad.

3. Minimalizmus:

Jednoduché a čisté linky sú stále v kurze. Minimalistický dizajn drevených doplnkov na terasu zabezpečí elegantný a moderný vzhľad.

4. Multifunkčnosť:

Doplnky, ktoré majú viacero funkcií, sú stále viac žiadané. Zvážte napríklad drevené stoly s úložným priestorom alebo záhony s integrovanými policami.

5. Osvetlenie:

Integrujte do svojho exteriéru drevené svietidlá a lampy. Táto kombinácia pridá do vášho terasového priestoru útulnú atmosféru.

Pamätajte, že drevené doplnky na terasu môžu byť prispôsobené podľa vašich osobných preferencií a štýlu. Nebojte sa experimentovať a vytvoriť si unikátny a príjemný vonkajší priestor, ktorý bude odzrkadľovať vašu kreativitu a lásku k prírode. S týmito inšpiráciami môžete začať transformovať váš terasový priestor už dnes!

drevené doplnky na terasu

Drevené doplnky na terasu vám vyhotovíme na mieru k terase

Sme odborníci na stavbu drevených terás s 20-ročnou tradíciou. Realizujeme vysokokvalitné terasy z prémiových materiálov so zárukou spokojnosti. K terase vám vieme vyrobiť krásne drevené doplnky na mieru podľa vašich predstáv.

Kontaktujte nás pre nezáväznú cenovú ponuku zadarmo.
Pozrite si našu galériu doplnkov, ktoré sme realizovali k terasám.


Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta spracovania dreva na terasy.

Poznámka: Všetky fotografie v tomto článku sú z našich vlastných realizácií a vzťahuje sa na ne autorské právo.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *