Krásne inšpirácie na terasy z exotických drevín, ktoré vás očaria

aké drevo máte na terase, drevene terasy, ako spoznat typ dreva na terase, typy drevin na terase, inšpirácie na terasy z exotických drevín, podlahy na terasy

Exotické dreviny sú skutočným pokladom pre tých, ktorí hľadajú spôsob, ako svojim terasám dodať osobitý šarm a trvanlivosť. Ako dlhoroční odborníci na drevené terasy a ich montáž sme presvedčení, že exotické dreviny predstavujú najlepší materiál pre terasy na trhu. V tomto článku vám predstavíme inšpirácie na terasy z exotických drevín, aby ste mohli naplno odviazať svoju fantáziu a získať predstavu o svojej dokonalej terase.

Vyvýšená terasa pri dome
vyvysena terasa pri dome, stavba terás, montáž terasy, drevené terasy, realizácia drevenej terasy v Bratislave, montáž drevenej terasy, typy terás, výber materiálu na terasu

Prečo Exotické Dreviny?

1. Estetická Krása: Exotické dreviny, ako je teak, ipe, cumaru a mnohé ďalšie, sú známe svojou nádhernou textúrou a farbami. Ich prirodzená krása sa neustále mení s vekom, čím vytvára jedinečný vizuálny dojem.

2. Trvanlivosť: Exotické dreviny sú extrémne odolné voči poveternostným vplyvom a hmyzu. Ich prirodzená odolnosť voči hnilobe a rozkladu znamená, že budú slúžiť vašej terase po mnoho desaťročí bez väčšieho úsilia.

3. Jedinečnosť: Každá exotická drevina má svoje vlastné charakteristické vlastnosti, čo znamená, že každá terasa bude originál.

montáž terás, montáž terasy, montáž drevenej terasy, realizácia terás, inšpirácie na terasy z exotických drevín
inšpirácie na terasu, moderný terasový dizajn, exotická terasa na mieru z Ipe, Ipe terasa, drevená terasa do oblúku, drevená ipe terasa
terasové dosky montáž, ipe terasa, terasové dosky ipe okolo bazéna, exotické drevo ipe, terasa okolo bazéna z exotického dreva Ipe

Krásne Terasy z Exotických Drevín – inšpirácie z našich realizácií

1. Teaková Elegancia

Teakové drevo je známe svojou krásnou zlatohnedou farbou a výnimočnou trvanlivosťou. Terasy vyrobené z teakového dreva pôsobia elegantne a sú odolné voči vlhkosti a teplotným zmenám.

2. Ipe – Exotická Krása

Drevo ipe, tiež známe ako „železné drevo“, je mimoriadne tvrdé a trvanlivé. Jeho hlboká čokoládová farba a prírodná odolnosť voči poveternostným vplyvom ho robia ideálnym materiálom pre náročné terasy. Pôvabná Ipe terasa vám pri správnej starostlivosti môže poslúžiť až 80 rokov.

moderná terasa pri dome z exotického dreva Ipe, realizácie modernej Ipe terasy pri dome,exotické terasové dosky, ipe terasa, exotická terasa, ipe dosky, inšpirácie na terasy z exotických drevín

3. Cumaru – Exotická Diverzita

Cumaru je exotická drevina, ktorá ponúka bohatú paletu farieb od hnedého až po červenohnedý odtieň. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú pestrosť v dizajne svojej terasy. Jej prémiový vzhľad si môžete užívať v plnej sile až 50 rokov za predpokladu správnej údržby a starostlivosti.

cumaru terasa, cumaru, exotické drevo cumaru, cumaru dosky, terasové dosky cumaru, cumaru terasy,

Realizácia terasy z exotických drevín

Ak hľadáte inšpiráciu pre svoju terasu, nezabudnite na exotické dreviny. Ich krása a trvanlivosť ich robia ideálnym materiálom pre prémiové terasy, ktoré budú očarovať nielen vás, ale aj vašich návštevníkov. Ako odborníci na exotické dreviny sme pripravení vám pomôcť s realizáciou vašich terasových snov. To všetko s maximálnou profesionalitou, odbornosťou a poctivosťou od návrhu až po montáž.

Nechajte sa inšpirovať a vytvorte si svoj vlastný raj na zemi s terasami z exotických drevín!

Kontaktujte nás pre nezáväznú cenovú ponuku na mieru zadarmo.

Pozrite si galériu našich realizácií.


Zaujal vás tento článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie zaujímavosti zo sveta montáže drevených terás, fasád a iných drevených projektov.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *