Novozélandská termo borovica – nový hit na fasádne drevené obklady s výnimočným šarmom

Chata po demontáži starých obkladov a montáži nových obkladov z pôvabnej novozélandskej termo borovice, Novozélandská termo borovica, drevený obklad na dom cena

Fasádne drevené obklady získavajú na popularite nielen pre svoju estetickú hodnotu, ale aj pre svoju trvanlivosť a odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. V tomto smere sa na scéne objavil nový hit – novozélandská termo borovica. Táto neobyčajná drevina prináša do sveta fasádnych obkladov výnimočný šarm, spojený s množstvom praktických výhod.

Novozélandská termo borovica – Exotika s Eleganciou

Novozélandská termo borovica sa preslávila svojou unikátnou eleganciou a vzácnou krásou. Jej jemný vzor a prírodný odtieň pôsobia na oko veľmi príjemne a vytvárajú dojem nadčasovej krásy. S fasádnym obkladom z tejto termo borovice získate exotický nádych, ktorý pritiahne pohľady a dodá vašej budove jedinečný charakter.

Novozélandská termo borovica, drevené fasádne obklady, drevená fasáda termo borovica, thermo borovica obklady na chalupe, obklady na chate

Okrem mimoriadne unikátneho vzhľadu vám táto drevina poskytne aj ďalšie výhody na fasáde budovy:

1. Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Jedným z kľúčových faktorov, ktoré určujú vhodnosť dreva pre fasádne obklady, je jeho schopnosť odolávať poveternostným vplyvom. Novozélandská termo borovica vyniká práve v tomto smere. Proces tepelného upravenia, ktorému je drevo podrobené, zvyšuje jeho odolnosť voči vlhkosti, plesniam a hnilobe. To zabezpečuje, že vaše fasádne drevené obklady budú dlhodobo krásne a zachované.

2. Ekologická voľba

Ak ste zároveň priaznivcom ekologických riešení, novozélandská termo borovica vás iste poteší. Tento druh dreva je získavaný z trvalo udržateľného lesného hospodárstva. Drevina je ošetrná revolučným procesom termizácie, ktorý spočíva v zahrievaní na vysoké teploty v špeciálnych peciach s použitím vodnej pary. Tepelná úprava sa teda realizuje bez použitia škodlivých chemikálií. Voľba termo borovice pre fasádne obklady je tak nielen esteticky príťažlivá, ale aj ekologicky zodpovedná.

3. Jednoduchá montáž a údržba

Novozélandská termo borovica sa ľahko spracováva, čo uľahčuje inštaláciu fasádnych obkladov. Prevedenie rôznych dizajnových prvkov je s týmto druhom dreva pohodlné a presné. Ďalšou výhodou je minimálna potreba údržby. Fasádne drevené obklady stačí pravidelne čistiť a udržiavať, aby si zachovali svoju krásu a kvalitu.

4. Dlhodobá životnosť na Vašej Fasáde

Výnimočným prínosom novozélandských termo borovíc pre fasádne obklady je ich dlhodobá životnosť. Tepelná úprava, ktorá posilňuje drevo a zvyšuje jeho odolnosť, umožňuje, aby obklad vydržal mnoho rokov bez výrazného opotrebenia či degradácie. To je zvlášť dôležité pre oblasti s náročnými klimatickými podmienkami, kde je drevo vystavené výkyvom teplôt, vlhkosti a slnečnému žiareniu.

Vaša drevená fasáda z novozélandskej termo borovice tak poslúži niekoľko desiatok rokov a pri správnej údržbe navyše môže vyzerať stále krásne ako nová.

4. Estetická nadčasovosť

Novozélandská termo borovica prinesie na vašu fasádu nadčasový šarm, ktorý bude odrážať vkus a eleganciu. Bez ohľadu na štýl vašej budovy – či ide o modernú architektúru alebo tradičný vidiek, termo borovica sa dokáže dobre integrovať a doplniť každý dizajn.

Novozélandská termo borovica je bezpochyby novým hitom medzi fasádnymi drevenými obkladmi. Jej exotická krása, trvanlivosť a ekologická priateľnosť ju robia vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú štýlové a praktické riešenie pre svoju budovu. Ak chcete svojej fasáde dopriať výnimočný šarm, termo borovica je tou správnou voľbou.

Vaše drevené fasádne obklady zrealizujeme v top kvalite

Krásna, trvácna a kvalitná drevená fasáda vyžaduje profesionálnu montáž a výber vhodných materiálov i komponentov. Naša spoločnosť realizuje drevené fasády už viac ako 20 rokov. Naše projekty vynikajú odborným a poctivým prístupom k práci a starostlivým výberom len tých najlepších materiálov na trhu.

Či už si vyberiete fasádne obklady z novozélandskej termo borovice, alebo si necháte od nás poradiť iný typ dreviny, s nami si môžete byť istí, že vaša fasáda bude vynikať výnimočnou krásou aj kvalitou.

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku na mieru zadarmo.

Pozrite si našu galériu realizácií drevených fasád.


Zaujal vás tento článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie informácie zo sveta montáže terás, fasád a iných drevených projektov.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *