Obnova vzhľadu drevenej terasy: krásne ukážky ako dokážeme premeniť vašu terasu na novú!

Obnova vzhľadu drevenej terasy, renovácia drevenej terasy, výsledok renovacie terasy pred a po

Sezóna renovácie drevených terás je aj tento rok v plnom prúde a my sa s vami radi podelíme o naše top realizácie. Jedným z najlepších benefitov drevenej terasy je jej úžasná schopnosť obnovy. Prostredníctvom kvalitnej renovácie vo vysokom štandarde dokážeme obnoviť terasu do pôvodného vzhľadu tak, ako by bola úplne nová. Obnova vzhľadu drevenej terasy okrem vizuálneho aspektu prináša terasovým doskám aj ďalšie výhody. Renováciou účinne predlžujeme ich životnosť a zabezpečujeme ich dlhodobú dobrú kondíciu.

Drevená terasa vyžaduje pravidelnú starostlivosť

Akékoľvek materiály, ktoré sú vystavené celoročným exteriérovým podmienkam vyžadujú zvýšenú starostlivosť. Výnimkou nie je ani drevo. Drevo ako prírodný materiál výrazne reaguje na okolité prostredie. Vplyvom UV žiarenia, zmeny vlhkosti a iných poveternostných podmienok, drevené povrchy zvetrávajú, blednú a reagujú zmenou objemu.

Tieto zmeny ovplyvňujú povrchovú štrukúru drevín a podľa typu dreviny aj vplývajú na jej celkový vzhľad a životnosť v rôznej miere. Renovácia terasy poskytuje efektívne vyčistenie dosiek a následné ošetrenie špeciálnym terasovým olejom s ochranným účinkom.

Čo zahŕňa naša špeciálna renovácia terasy so zaručeným výsledkom obnovy vzhľadu

Naša renovácia sa teší z roka na rok obrovskému záujmu zo strany pravidelných aj nových klientov. Poskytujeme totiž renováciu terasy, ktorá je jediná svojho druhu vďaka svojim unikátnym postupom a využívaniu vysokokvalitných materiálov. Naša obnova vzhľadu drevenej terasy zahŕňa v skratke nasledujúce úkony:

  • Vyčistenie terasy od hrubej špiny, prachu a znečistenia z opadaného lístia – V prvom kroku terasu najskôr povysávame vysokovýkonným vysávačom. Zameriavame sa aj na problematické miesta ako sú dilatačné medzery medzi doskami, alebo rohy, kde sa zvyknú hromadiť rôzne nečistoty.
  • Dôkladné vyčistenie terasových dosiek od zažratých nánosov špiny, fľakov, plesní, húb a patiny prostredníctvom brúsenia – V tomto kroku používame špeciálnu brúsku s odsávaním, takže sa počas brúsenia nepráši prach do okolia. Každé brúsenie prispôsobujeme celkovému stavu terasy a typu dreviny na mieru. Povrch drevených dosiek sa takto dôkladne vyčistí a zbaví akéhokoľvek zvetrania a znečistenia, čím sa poodhalí krásny pôvodný vzhľad dreva.
  • Nanesenie prémiového pigmentového oleja s ochranným účinkom – Naše terasové oleje sú špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovali maximálnú výživu a ochranu dreveným doskám. S obsahom prírodných olejov a pigmentov dodajú drevu pôvabný vzhľad a zakonzervujú jeho krásu s dlhodobým ochranným účinkom. Úroveň pigmentácie oleja prispôsobujeme na mieru pred každou renováciou.

Pre viac informácií ohľadne postupu našej renovácie vám odporúčame prečítať si našu stránku zameranú na renováciu drevenej terasy.

Dokonalá obnova vzhľadu drevenej terasy: Neváhajte a kontaktujte nás pre cenovú ponuku, termíny sa rýchlo míňajú

Záujem o naše renovácie je skutočne veľký. Preto ak túžite po ohromujúcej obnove vzhľadu svojej terasy, kontaktujte nás okamžite. Pošlite nám fotografie aktuálneho stavu vašej terasy spolu s približnými rozmermi na e-mail renovacie@cumaru.sk a my sa vám ozveme s cenovou ponukou hneď ako budeme môcť.

Kontaktné údaje pre renováciu drevenej terasy:

  +421 902 230 438
  +421 905 604 717
renovacie@cumaru.sk

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *