Revolučné drevené dlaždice na terasu: Rýchla montáž za akciovú cenu

Drevené dlaždice, exteriérová drevená kazetová podlaha, drevené kazety na terasu, montáž terasy z drevených kariet, exotická terasa lacno a rýchlo, drevené kazety z exotického dreva na terasu, stavba drevenej terasy z exotickej dreviny Ipe


Uvažujete nad stavbou terasy? Splňte si sen o dokonalej terase za skvelú cenu!
Ak hľadáte riešenie, ktoré spája prémiovú kvalitu exotickej dreviny s mimoriadne výhodnou cenou, ste na správnom mieste. Predstavujeme revolučnú novinku – drevené dlaždice!

Už žiadne kompromisy medzi kvalitou a cenou!

S drevenými dlaždicami si môžete vychutnať terasu snov bez zbytočného čakania a za dostupnú cenu. Naša spoločnosť vyvinula unikátny systém kazetovej podlahy, ktorú vyrobíme na objednávku v našej dielni a následne kazety rýchlo a jednoducho namontujeme priamo u vás doma.

Vďaka tomuto systému predmontovanej terasy vám teda vieme zabezpečiť krásnu a kvalitnú realizáciu za špeciálnu uvádzaciu cenu, ktorá nemá konkurenciu. Už viac nemusíte robiť kompromisy medzi kvalitou a cenou. Takto môžete jednoducho získať vysokokvalitnú terasu za zlomok ceny.

Drevené dlaždice, exteriérová drevená kazetová podlaha, drevené kazety na terasu, montáž terasy z drevených kariet, exotická terasa lacno a rýchlo, drevené kazety z exotického dreva na terasu, stavba drevenej terasy z exotickej dreviny Ipe

Prečo si vybrať drevené dlaždice na terasu?

  • Rýchla a jednoduchá montáž: Zabudnite na zdĺhavé a náročné montáže. Vďaka kazetovému systému budete mať terasu hotovú za pár dní.
  • Nízka cena: Už žiadne prehnané investície. Drevené dlaždice vám prinášajú luxusnú terasu za dostupnú cenu.
  • Vysoká kvalita: Používame výhradne exotické drevo Ipe a Garapa, ktoré je preslávené svojou odolnosťou a dlhou životnosťou.
  • Krása a elegancia: Exotické drevo dodá vašej terase jedinečný vzhľad a elegantný charakter.

Exteriérová kazetová podlaha sa skladá zo 6 kusov krátkych terasových dosiek v rozmeroch 20 x 140 x 860 mm, ktoré sú upevnené nerezovými skrutkami do štvorcového tvaru v rozmere 860 x 860 x 60 mm. Drevené dlaždice sa pokladajú priamo u zákazníka na podkladový hranol na aretačných nohách, alternatívne na spevnený aj nespevnených podklad. Kazety sa ukladajú mozaikovo, čím na terase vzniká pekný vizuálny efekt.

Kazety samozrejme vieme individuálne doplniť dorezom dosiek na presnú mieru terasy.

exteriérová drevená kazetová podlaha, drevené kazety na terasu, montáž terasy z drevených kariet, exotická terasa lacno a rýchlo, drevené kazety z exotického dreva na terasu, stavba drevenej terasy z exotickej dreviny Ipe

Prečo práve exotické drevo Ipe a Garapa?

Exotické dreviny patria dlhodobo medzi najvhodnejší a najlepší materiál na terasu a to hneď z niekoľkých dôvodov. Sú to neobyčajne odolné dreviny s vysokou hustotou vlákien a tvrdosťou. Obsahujú tiež vysoký podiel olejnatých látok. Tieto vlastnosti im tak zabezpečujú výbornú stabilitu a odolnosť voči vlhkosti, plesniam, hnilobe, škodcom a vonkajším poveternostným podmienkam.

Vďaka vysokej odolnosti majú exotické dreviny dva až 3-krát dlhšiu životnosť oproti európskym drevinám. Navyše si vyžadujú oveľa menej náročnú údržbu a dajú sa krásne zrenovovať do pôvodného vzhľadu aj po rokoch od montáže.

Pre výnimočnú odolnosť a krásu si môžete vybrať z dvoch druhov exotického dreva:

  • Ipe: Najtvrdšie a najodolnejšie drevo s krásnou svetlohnedou farbou a tmavohnedými až olivovohnedými pruhmi. Terasové dosky Ipe vám vydržia až 80 rokov. (Cena kazety: 78 €/ks)
  • Garapa: Cenovo dostupnejšia exotická drevina s charakteristickou jasnou žltohnedou až zlatistou farbou. Terasa z Garapy vám môže poslúžiť až 30 rokov. (Cena kazety: 62 €/ks)
exteriérová drevená kazetová podlaha, drevené kazety na terasu, montáž terasy z drevených kariet, exotická terasa lacno a rýchlo, drevené kazety z exotického dreva na terasu, stavba drevenej terasy z exotickej dreviny Ipe

Cena realizácie:

Materiál potrebný na montáž na aretačné terče – hranoly 40 x 70 mm 2,5 bm, skrutky nerezové 5 x 50 mm 10 kusov, aretačné terče 6 kusov na m2 od 3,5 €/kus – celkom 45 € / m2.

Montáž terasy: 45 € / m2

Kazeta drevina IPE v rozmeroch 860 x 860 x 60 mm: 78 €/ks

Kazeta drevina Garapa v rozmeroch 860 x 860 x 60 mm: 62 €/ks

Povrchová úprava:

Kazety vieme dodať s povrchovou úpravou – na dosky nanesieme špeciálny pigmentový terasový olej, ktorý poskytne ochranu voči slnečnému žiareniu, dodá krásny tmavý vzhľad a zvýrazní kresbu dreva. Cena povrchovej úpravy je 12 EUR/ 1 kus.

Doprava a dodanie

Doprava nad 30 kusov kaziet a do 50 km od Bratislavy je zadarmo!

Dodacia lehota: Do 10 pracovných dní.

Kazety je možné zakúpiť si aj bez montáže. V tom prípade vám dodáme kompletný materiál na montáž terasy svojpomocne.

Táto špeciálna ponuka za uvádzaciu cenu platí len do vypredania zásob!
Preto neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes pre bezplatnú konzultáciu a ponuku na mieru.

CUMARU s.r.o.
Telefón: +421 905 604 717
Email: cumaru@cumaru.sk


Zaujal vás tento článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie zaujímavosti zo sveta montáže drevených terás, fasád a iných drevených projektov.

Pozrite si aj naše video:

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *