Pojazdné terasy: Prémiové riešenia pre vašu záhradu

Inšpirácie pre moderné terasy, ktoré vás ohromia, pojazdné terasy, mobilné terasy

Ak patríte medzi tých, ktorí oceňujú krásu dreva a túžia po optimálnom využití svojej záhrady počas celého roka, mali by ste sa pozrieť na naše prémiové pojazdné terasy. Sme odborníkmi na exotické dreviny a majiteľmi montážnej firmy, ktorá sa špecializuje na realizáciu drevených terás, fasád a iných drevených aplikácií. Naše riešenia sú navrhnuté tak, aby vynikali nielen svojou exkluzívnou krásou, ale aj praktickým využitím a výnimočnou trvanlivosťou.

Čo sú pojazdné terasy?

Pojazdné terasy sú inovatívnym konceptom záhradnej architektúry, ktoré sa stali populárnym riešením pre tých, ktorí chcú viac využiť svoj exteriér. Tieto terasy slúžia ako zastrešenie pre bazény, zapustené vírivky, domáce rybníky s filtráciou alebo iné podzemné priestory. Naše riešenia vynikajú najmä svojou bezpečnosťou a dlhodobou životnosťou, čím zabezpečujú nielen krásny vzhľad, ale aj pokojnú myseľ pri ich používaní.

Výhody pojazdných terás:

 1. Celoročné využitie:
  Naše pojazdné terasy vám umožňujú využívať vašu záhradu počas celého roka. Bez ohľadu na to, či je leto alebo zima, môžete si užívať relaxáciu pri bazéne či domácom rybníku. Pojazdná terasa chráni tieto vodné plochy počas zimných mesiacov a tvorí pritom plnohodnotnú terasovú plochu pre využitie v priebehu roka.
 2. Mobilnosť a flexibilita:
  Naše terasy sú mobilné a môžu byť presunuté podľa vašich potrieb. To vám dáva možnosť meniť ich polohu alebo ich využívanie podľa aktuálnych preferencií. Terasy sú dostatočne stabilné na to, aby uniesli rôzne aktivity.
 3. Estetická príťažlivosť:
  Naše prémiové drevené terasy nie sú len funkčné, ale aj krásne. S výberom exotických drevín a precíznym spracovaním vám ponúkame terasy, ktoré budú pôsobiť dojmom luxusu a elegancie.
 4. Bezpečnosť a trvanlivosť:
  Dôležitým aspektom našich terás je ich bezpečnosť a trvanlivosť. S použitím kvalitných materiálov a precíznej montáže zabezpečujeme, že naše terasy odolajú náročným poveternostným podmienkam a sú bezpečné pre vašu rodinu.

20-ročné skúsenosti v montáži terás

Sme hrdí na našich 20 rokov skúseností v oblasti montáže drevených terás. Náš tím má bohaté skúsenosti v realizácii terás pre rôzne typy zákazníkov a ich individuálne potreby. Sme presvedčení, že naša odbornosť nám umožňuje ponúknuť riešenia, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality.

Získajte nezáväznú cenovú ponuku na mieru zdarma

Chceme vám pomôcť splniť vaše sny o pojazdnej terase. Kontaktujte nás a my vám radi pripravíme nezáväznú cenovú ponuku na mieru, ktorá bude zohľadňovať vaše individuálne požiadavky. Nechajte nás premeniť vašu záhradu na miesto, kde budete môcť relaxovať, zabávať sa a užívať si krásu prírody vo všetkých ročných obdobiach. Vaša záhrada si zaslúži to najlepšie, a my sme tu, aby sme vám to poskytli.

Pozrite si naše portfólio realizácií.


Páčil sa vám tento článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta spracovania dreva na terasy, podlahy, či fasády.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *