Údržba sauny: Komplexná renovácia a čistenie sauny – video

údržba sauny, renovácia sauny, komplexná renovácia, čistenie a údržba sauny, čistenie interiéru sauny, obnova sauny,

Naše krátke video vám ukáže komplexnú renováciu, čistenie a údržbu sauny organickým a šetrným spôsobom, tak aby vám robila radosť čo najdlhšie. Aj staršia sauna môže vyzerať ako nová, ak zvolíte jej obnovu do správnych rúk.

Každý milovník saunovania by mal udržiavať svoju saunu čistú a v dobrom stave. Preto netreba zabúdať na bežnú údržbu sauny, ako občasné vysávanie podláh, zametanie, utieranie lavíc a operadiel i dezinfekciu. Z času na čas je potrebné zvoliť komplexnejšiu renováciu, čistenie a údržbu sauny tak, ako v tomto prípade sauny vytvorenej na mieru.

V minulom článku sme vám ukázali ako možno zrenovovať saunu z exteriéru, ak prácu zvolíte do rúk profesionálov. Dnes vám predstavíme video našej údržby sauny, ktorá prešla dokonalou obnovou tak, aby vyzerala ako nová.

Naša komplexná renovácia, čistenie a údržba sauny zahŕňa viacero klúčových krokov:

– dezinfekčné horkovzdušné čistenie sauny špeciálnym čističom,

– odstraňovanie solí, nečistôt a nerovností,

– prebrúsenie drevených povrchov a vyhladenie,

– ošetrenie špeciálnym organickým saunovým olejom, ktorý je ochrannou látkou a funguje ako repelent proti nečistotám a baktériám i plesniam.

Organický olejček obsahuje prísady proti plesniam a vytvára na dreve tenkú ochrannú vrstvu odpudzujúcu vodu, vlhkosť a nečistoty. Takáto údržba sauny je pre vaše záhradné kráľovstvo akoby zázračnou procedúrou.

Poďte sa s nami pozrieť ako prebieha profesionálna renovácia a čistenie sauny od nás:

Každá sauna potrebuje pravidelnú a správnu starostlivosť, aby sa predĺžila jej životnosť a zachovali jej zdraviu prospešné benefity. Navyše, po renovácii môžeme krásne obnoviť jej vzhľad a aj staršia sauna tak bude vyzerať opäť ako nová.

Profesionálna renovácia a údržba sauny od Cumaru s.r.o.

Doprajte Vašej saune prémiovú starostlivosť, vďaka ktorej bude opäť poskytovať bezpečné, čisté a krásne prostredie na relaxáciu a revitalizáciu. Kontaktujte nás pre cenovú ponuku na mieru, alebo vyplňte formulár nižšie s priloženými aktuálnymi fotkami sauny a my Vás budeme obratom kontaktovať.

  Kontaktovať nás môžete prostredníctvom kontaktného formuláru alebo priamo na e-mail: renovacie(zavináč)cumaru.sk  Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom spätného kontaktovania.


  Páčil sa Vám tento článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta realizácií a renovácií drevených povrchov.

  Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

  Cumaru s.r.o.

  Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *