Terasové dosky – montáž dosiek s prémiovou kvalitou a zárukou

terasa Ipe, drevené dosky na terasu, montáž terasy bratislava, terasy pri dome

Hľadáte firmu, ktorá vám zabezpečí nie len kvalitné terasové dosky, ale aj ich prvotriednu montáž? Potom ste na správnej adrese. Firma CUMARU s.r.o. pôsobí v oblasti realizácie terás už od roku 2003. Ponúkame široký výber terasových dosiek z exotických krajín, thermo drevo aj lokálne dreviny. Naše certifikované dosky najvyššej akosti montujeme s profesionálnym a poctivým prístupom za použitia najmodernejších technológií.

Poďte sa s nami pozrieť na naše realizácie a zistite, prečo sme sa stali lídrami na trhu v oblasti stavby terás na Slovensku.

Drevená terasa pri dome, realizácia drevenej terasy, montáž drevenej terasy, ipe, ipe terasa, montáž terás, exotické drevo ipe, montáž drevených terás, terasové dosky montáž

Profesionálne poradenstvo a cenová ponuka na mieru zadarmo

Dôležitým krokom k vašej vysnívanej terase je rozhodnúť sa pre správny výber dreviny a jej celkový dizajn. Radi vám s výberom dreviny pomôžeme a odporúčime aj vhodné alternatívy. Poradíme vám najvhodnejšie dispozičné riešenia a ponúkneme aj kreatívne možnosti či doplnky k terase.

S našimi bohatými skúsenosťami a portfóliom realizácií sa nebojíme výziev. Dokážeme zrealizovať akékoľvek požiadavky zákazníka. Kontaktujte nás a my vám pripravíme cenovú ponuku na mieru zadarmo.

vyvysena terasa pri dome, stavba terás, montáž terasy, drevené terasy, realizácia drevenej terasy v Bratislave, montáž drevenej terasy, typy terás

Montáž terasy so zárukou kvality a dlhotrvácnosti

Jedine dobre postavená terasa vám prinesie maximálnu funkčnosť, pohodlie a dlhú životnosť. Kvalitne postavené terasy podliehajú celému množstvu stavebných procesov, ktoré na seba nadväzujú a ovplyvňujú sa. Ak je jeden z procesov montáže nezvládnutý, alebo sa pri realizácii použijú nevhodné, či nekvalitné komponenty a materiály, výrazne to ovplyvní životnosť, účelnosť aj vzhľad terasy.

terasové dosky montáž, ipe terasa, terasové dosky ipe okolo bazéna, exotické drevo ipe, terasa okolo bazéna z exotického dreva Ipe
Realizácia terasy okolo bazéna z našej dielne z exotického dreva Ipe.

Naša spoločnosť realizuje terasy s ohľadom na okolité prostredie i účel terasy za použitia rokmi overených materiálov a postupov tak, aby sme dosiahli perfektný výsledok. S nami si tak môžete byť istý, že vaša terasa bude spĺňať vysoké nároky na estetické i funkčné požiadavky.

realizácia drevenej terasy, drevená terasa, ipe, ipe terasa, exotické drevo ipe, drevina ipe, ipe terasové dosky, realizácia terasy, montáž terasy
Naša realizácia krásnej Ipe terasy s kvetináčmi vyrobenými na mieru.

Zaistite si top montáž pre vaše terasové dosky s overenou firmou s dobrým portfóliom

Nečakajte viac a pridajte sa k stovkám spokojných majiteľov terás po celom Slovensku. Najlepšie je nás kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Termíny a skladové zásoby sa nám v sezóne rýchlo míňajú, takže čím skôr sa nám ozvete, tým skôr si môžete užívať svoju vytúženú terasu.

Pozrite sa na naše realizácie drevených terás.


Zaujal vás tento článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta realizácií drevených terás, fasád a iných drevených projektov.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *