Prémiové dosky na terasu a montáž so zárukou kvality od lídra na trhu

dosky na terasu, terasové dosky, ipe dosky, ipe, terasová doska ipe, ipe terasa, montáž terasy

Hľadáte vhodné dosky na terasu a zároveň spoľahlivú montážnu firmu, ktorá vám spraví kvalitnú realizáciu terasy? Potom ste na správnom mieste.

V tomto článku vám vysvetlíme, akými procesmi sa riadime pri montáži terás, vďaka ktorým sme sa stali lídrom na trhu. Ukážeme vám tiež niektoré naše realizácie a prevedieme vás priebehom celej realizácie.

Drevená terasa pri dome, realizácia drevenej terasy, montáž drevenej terasy, ipe, ipe terasa, montáž terás, exotické drevo ipe, montáž drevených terás, dosky na terasu,

Odbornosť a skúsenosti zúročené v poctivej práci s dôrazom na detail

Spoločnosť CUMARU s.r.o. pôsobí v oblasti montáže terás už 20 rokov. Počas týchto rokov sme realizovali mnohé menšie aj väčšie projekty vždy s ohľadom na splnenie požiadaviek našich klientov. Mnoho rokov skúseností nám umožnilo overiť si kvalitu rôznych materiálov v priebehu času.

Pri výbere materiálov nikdy nerobíme kompromisy a vyberáme len nami odskúšané komponenty prvotriednej akosti. Vďaka tomu sa naši zákazníci môžu spoľahnúť, že sa im nestane žiadne prekvapenie v podobe skrytých vád ako sme opísali v našom predchádzajúcom článku.

Zaužívali sme si overené postupy a otestovali technológie, ktoré nám umožnili posunúť realizácie na vyššiu úroveň. V kombinácii s našim poctivým a profesionálnym prístupom k práci tak dokážeme realizovať naše terasy s garanciou kvality.

Montáž terasovej podlahy, montáž terás

Nebojíme sa výziev

Sme otvorení kreatívnym projektom aj náročným výzvam. V rámci nášho portfólia sme realizovali množstvo netypických a originálnych stavieb navrhnutých architektmi. Dokážeme tak postaviť terasu a iné drevené aplikácie podľa akýchkoľvek požiadaviek klienta.

Pri návrhoch terás radi kombinujeme vizuálne pôsobivé prvky s funkčnými a praktickými rozšíreniami. Terasový priestor tak môže byť dômyselne obohatený o ďalšie úžitkové časti, ktoré zvyšujú jeho hodnotu aj komfort pri používaní.

terasa z exotického dreva, drevená terasa, exotické dreviny na terasu, ipe, ioe drevo, ipe terasa, ipe drevo okolo bazéna, ipe terasa pri bazéne, montáž terasy z exotickej dreviny, montáž terasy
exterior decking photograpy by © Radoslav Cajkovic

Proces realizácie terasy

Najvhodnejšie je kontaktovať nás telefonicky alebo e-mailom s konkrétnou požiadavkou. Po prejednaní podrobností a detailov vášho plánovaného projektu vám pripravíme cenovú ponuku na mieru zadarmo. Cenová ponuka bude zahŕňať aj predpokladaný časový rámec stavby a termín realizácie.

Následná montáž terasy bude prebiehať po dohode v stanovenom časovom rámci. Naši skúsení montážnici pracujú profesionálne a diskrétne za dodržiavania všetkých bezpečnostných podmienok. Počas celého procesu montáže terasy podlieha realizácia kontrole kvality aby sa zabezpečil najlepší výsledok.

Po dokončení terasy vám poradíme vhodnú starostlivosť a v prípade, že sa jedná o drevenú terasu, vám odporúčime špičkovú renováciu našim špecialistom.

drevená terasa, drevené terasy, ipe, terasové dosky ipe, ipe terasové dosky, montáž drevenej terasy, montáž terasy, realizácia drevenej terasy, realizácia terasy, realizácia terasy v Bratislave, stavba terasy,

Krásne dosky na terasu s top montážou môžu byť vaše

Ak chcete vlastniť očarujúco krásnu terasu, ktorá bude slúžiť v dobrej kondícii po mnoho rokov, kontaktujte nás. Sme pripravení urobiť všetko preto, aby sme vám zabezpečili vysnívanú terasu v top kvalite.

Pozrite sa na naše realizácie drevených terás.


Zaujal vás tento článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta realizácií drevených terás, fasád a iných drevených projektov.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *