Top inšpirácie pre drevené zábradlie na terasu

drevené zábradlie na terase, originálne zábradlie na terase, umelecké oplotenie terasy

Drevené zábradlie na terasu má svoje praktické opodstatnenie. Slúži ako zábrana najmä pri vyvýšených a poschodových terasách. Môže nám tiež poskytovať súkromie pri trávení času na terase. Prítomnosť dreveného zábradlia ako ochranného prvku však nemusí terase uberať na kráse.

Práve naopak. Zábradlie, ktoré je dômyselne vytvorené tak, aby dopĺňalo dizajn terasy alebo dokonca tvorilo jeho dominantu, dokáže významne vizuálne pozdvihnúť terasový priestor. Poďte sa s nami pozrieť na naše realizácie drevených terás so zábradlím, kde práve zábradlie dodalo terase pridanú hodnotu a celkový charakter.

Reštauračná strešná terasa s umeleckým dreveným zábradlím na mieru

drevené zábradlie na terasu, drevený plot, drevená terasa so zábradlím, drevené zábradlie,

Aj takto môže vyzerať oplotenie, respektíve drevené zábradlie na terasu, ktoré sme realizovali pre reštauráciu v Bratislave. Či už sa jedná o komerčný alebo súkromný projekt, ak potrebujete vkusné a zaujímavé zábradlie na svoju terasu, nemusíte sa uspokojiť s priemerom. Dokážeme zrealizovať akékoľvek požiadavky na mieru a vytvoriť originálne aplikácie, vďaka ktorým sa aj z obyčajnej terasy stane mimoriadny priestor.

Aké drevo vybrať na terasu? vyber vhodnej dreviny na terasu, aké drevo na terasu zvolit, stavba drevenej terasy, restauracna terasa, komercne terasy, drevené zábradlie na terasu

Jednoduché drevené zábradlie na terasu

Ak túžite po niečom jednoduchšom a minimalistickom, potom sa vám bude páčiť toto efektné malé oplotenie, ktoré sme realizovali spolu s drevenou terasou. Krátky úsek zábradlia tu neslúži ako vonkajšie oplotenie terasy, ale ako estetická zábrana, ktorá zakrýva vstup do šachty.

Vysoké drevené oplotenie pre maximum súkromia

Ak si chcete zabezpečiť maximum súkromia pred zvedavými pohľadmi susedov či okoloidúcich ľudí, môžete povýšiť svoje drevené zábradlie na vysokú stenu. Ak bývate na mieste kde je veľmi veterno, takáto vysoká stena vám zabezpečí ochranu pred vetrom a vy si tak budete môcť užívať svoju terasu naplno.

drevené stavby, drevená terasa, drevené obklady, montáž drevených obkladov, drevený paraván

Túžite po prvotriednom drevenom zábradlí vytvorenom na mieru podľa vašich predstáv? S nami máte záruku garancie kvality hneď z troch dôvodov:

  • sme viac ako 18 rokov na trhu; máme bohaté skúsenosti a široké spektrum portfólia realizácií,
  • pri našej práci používame overené metódy a najmodernejšie technológie,
  • naši profesionálni montážnici vykonávajú svoju prácu odborne a poctivo, s dôrazom na detail.

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku na mieru.

Páčil sa vám tento článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta spracovania dreva na terasy, podlahy, fasády a iné drevené stavby.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *