Ako prebieha realizácia terasy od návrhu až po montáž

realizácia drevenej terasy do oblúku, dizajnová terasa, drevena terasa na mieru, oblukova terasa, Ipe terasa na mieru

Terasa je pýchou každej záhrady a my Vám ju postavíme tak, aby ste si svoj čas na nej užívali na maximum. Nezáleží na tom, aký typ terasy potrebujete, naši skúsení odborníci Vám pripravia návrh a poradia vhodný výber materiálu podľa Vašich individuálnych potrieb. Samotná realizácia terasy bude prevedená s dôrazom na najvyššiu kvalitu a s garanciou záruky krásneho vzhľadu i dlhotrvácnosti.

Poradíme, zmeriame, navrhneme

Pri realizácii terasy je kľúčové zvoliť si správnu kombináciu materiálov podľa okolitého prostredia aj účelu terasy. Ak ešte nemáte vybratý typ dreviny, pomôžeme Vám vybrať tú správnu s ohľadom na vaše potreby aj rozpočet. Vhodná kombinácia materiálov použitých pri stavbe terasy spolu s dobrou montážou totiž zvyšuje bezproblémové využívanie terasy a jej celkovú životnosť.

Prídeme k Vám na obhliadku a urobíme všetky potrebné merania s našim profesionálnym zameriavacím systémom. Následne vytvoríme návrh terasy na mieru. Súčasťou realizácie terasy môže byť aj vytvorenie rôznych terasových doplnkov na mieru.

Tie môžu byť vytvorené z rovnakého materiálu ako samotná terasa, alebo z podobného materiálu ktorý ladí k terasovým doskám. Môže sa napríklad jednať o rôzne drevené kvetináče či záhony, alebo o terasové zábradlie, plot, mostíky, či lavice na sedenie.

Každý terasový projekt je originál a pristupujeme k nemu individuálne. Preto Vám pripravíme jedinečný návrh terasy s dôrazom na praktické aj estetické požiadavky podľa aktuálnych stavebných trendov a potrieb.

realizácia drevenej terasy, drevená terasa, ipe, ipe terasa, exotické drevo ipe, drevina ipe, ipe terasové dosky, realizácia terasy, montáž terasy
Naša realizácia terasy z exotickej dreviny Ipe, ktorá zahŕňala vytvorenie estetických kvetináčov na mieru z rovnakého materiálu.

Realizácia terasy s garanciou kvality

S realizáciou terasy sa začína podľa stavu materiálu na sklade. Ak máme materiál naskladnený, môže sa s montážou začať ihneď ako to dovolí počasie. Ak sa jedná o terasový materiál, ktorý momentálne nemáme naskladnený, napríklad o niektoré druhy exotických drevín alebo thermo drevo, potom sa čaká na dodanie. Doba čakania na materiál závisí od mnohých faktorov, ako je ročné obdobie a celkový stav na trhu.

Ak máte záujem o okamžitú realizáciu terasy, momentálne máme naskladnené obmedzené množstvo špeciálneho drážkovaného exotického dreva Ipe. Najtvrdšie drevo Ipe sa Vám postará o krásnu a praktickú terasu s dlhou životnosťou so zvýšenými protišmykovými vlastnosťami. Vhodné na akékoľvek vonkajšie prostredie, najmä ku bazénom a iným vodným plochám aj na terasy so zvýšenou premávkou i záťažou.

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku na mieru a zabezpečte si svoju vysnívanú terasu s top odborníkmi v tejto oblasti.

Pozrite si galériu našich realizácií drevených terás.


Páčil sa vám tento článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta drevených terás, fasád a iných aplikácií z dreva.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *