Domáci wellness – naša top realizácia sauny

Domáci wellness, sauna s vírivkou, stavba sauny, domáci wellnes montáž, realizácia sauny, drevená sauna, drevená stavba, samostatná sauna

Túžite posiľniť svoju imunitu a mať dokonalý relax vždy na dosah ruky? Domáci wellness je najnovším hitom, po ktorom siaha čoraz väčšie množstvo majiteľov domov. Vlastná sauna s vírivkou či bazénom totiž nepredstavujú len dokonalý spôsob ako sa zrevitalizovať a zrelaxovať. Ušetrí nám aj peniaze, pretože za wellness pôžitkom nemusíme cestovať a tento luxus si môžeme vychutnávať v pohodlí nášho domova.

Pravidelné saunovanie má bezpochyby mimoriadne blahodárne účinky na naše telo i myseľ. Nie nadarmo si ho totiž obľúbili a doslova pretavili do vlastnej kultúry Fíni, najšťastnejší národ na svete. Naša nedávna realizácia zahŕňala montáž samostatnej stavby – domáceho wellnesu pri dome. Ak máte vlastný pozemok a priestor na niečo extra, pozrite sa na túto realizáciu a nechajte sa inšpirovať.

Stavba

Domáci wellness bol postavený ako samostatne stojaca hranolová konštrukcia z KWH hranolov. Základ tvorila betónová platňa a pripravené rozvody. Samonosná konštrukcia vrátane strechy zahŕňala plnú hrúbku hranolov. Základné opláštenie tvorí OSB doska a vonkajšie opláštenie pôvabný Červený Kanadský Céder.

V interiéri stavby bola vybudovaná dizajnová sauna. Konštrukcia bola vyrobená z KWH hranolov a použitá bola izolácia so šírkou 120mm na strop, steny aj podlahu. Pohľadové steny boli opäť obložené Červeným kanadským cédrom, drevené obklady boli montované na nepohľadový spoj nerezovou sponou. Pomocou zostatkového materiálu bol interiér originálne dotvorený nápaditou umeleckou aplikáciou, ktorá pridáva saune hodnotu jedinečnosti a unikátnosti.

Výbava sauny bola dodaná renomovaným slovenským dodávateľom, jedná sa o prvotriedne komponenty na trhu – dvere, pece a žiariče. Výsledkom tohoto projektu je stavba, ktorá vyzerá pôsobivo zvonka i zvnútra. Vonkajšie obklady z Kanadského Červeného Cédru dodávajú stavbe prirodzený, no zároveň honosný charakter, ktorý príjemne zapadá do okolitého prostredia.

Domáci wellness po dokončení zvonka

Originálne riešenia na mieru

Nezáleží na tom, či chcete súkromnú saunu alebo komplexný domáci wellness, vašim predstavám sa u nás medze nekladú. Ako spoločnosť s viac ako 18-ročnými skúsenosťami v oblasti spracovania drevín vám vieme vyhotoviť originálne a ohromujúce drevené stavby na mieru podľa vašich potrieb. To všetko s garanciou kvality za použitia tých najlepších materiálov na trhu.

Pozrite sa na galériu našich prác.

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku na mieru.

Zaujal vás tento článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta spracovania dreva na terasy, podlahy, fasády a iné drevené stavby.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

2 názory na “Domáci wellness – naša top realizácia sauny” on “Domáci wellness – naša top realizácia sauny

  • Cumaru s.r.o. napísal:

   Dobrý deň,
   ak si želáte zaslať cenovú ponuku, prosím napíšte nám na email cumaru@cumaru.sk vaše telefónne číslo a podrobnejšie údaje týkajúce sa vašej požiadavky. Najrýchlejší a preferovaný spôsob komunikácie je kontaktovať nás telefonicky na tel. čísle: +421 905 604 717.
   Ďakujeme
   S pozdravom
   Cumaru tím

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *