Štýlová drevená terasa k bazénu – originálna mini terasa a doplnok k zastrešeniu

exotické terasy

Chcete mať štýlové prekrytie bazéna? Prekrytie bazénu je dôležitým aspektom, ktorým si môžeme zabezpečiť udržanie čistej vody a tým aj predĺžiť dobu užívania bazéna na dlhšiu dobu. Bazénové zastrešenie nám tiež v letných mesiacoch dokáže ohrievať vodu a šetriť tak energiu na vyhrievaní. Navyše poskytuje zvýšenú ochranu, ktorú oceníte najmä ak sa v okolí bazéna pohybujú deti.

Pri zastrešení bazénov na našom trhu nájdeme klasické typy konštrukcií, ktoré sú viac-menej rovnaké. Vychádzajú z určitých štandardov a overených materiálov, pri ktorých však vidíme unifikovaný dizajn. Často sa tak stáva, že môžeme v jednom susedstve vidieť rovnaké typy zastrešení bazénov.

Zastrešenie bazéna tak bezpochyby patrí k exteriérovým aplikáciám, ktoré sa oplatia pre svoju praktickosť i úsporu peňazí z dlhodobého hľadiska. Ak však nechcete aby prekrytie bazéna narušilo celkový vzhľad vášho pozemku, alebo nechcete aby to u vás vyzeralo rovnako ako u x ďalších ľudí, prinášame vám zaujímavú inšpiráciu.

Zaujímavé nápady na terasy, ktoré premenia váš exteriér na modernú vilu, drevená terasa k bazénu, drevo pri bazéne, terasa pri bazéne

Mini drevená terasa k bazénu ako štýlový doplnok ku strešnej konštrukcii

Klasická posuvná konštrukcia k bazénu bola v tomto prípade obohatená o našu realizáciu mini terasy. Tá prirodzene naväzuje na prekrytie bazéna a bude s ním tvoriť jeden celok. Drevená plocha tak poskytuje nie len mimoriadne elegantný a zjemňujúci prvok, ale zároveň slúži ako plnohodnotná mini terasa s výhľadom na bazén.

Celkový dizajn uzatvára mini schodisko z ľavej strany, ktoré umožňuje prístup na vyvýšenú plochu terasy. Drevené obklady boli zvolené z kvalitného exotického dreva Ipe, ktoré dodáva nádych luxusu a
Cenená drevina Ipe je jedna z mála drevín, ktoré majú veľmi dlhú životnosť presahujúcu až 75 rokov pri vhodnej starostlivosti. Vďaka svojej vysokej tvrdosti a neobyčajnej odolnosti patrí medzi top dreviny na použitie k bazénom.

drevená terasa k bazénu, drevená terasa pri bazéne, ipe, ipe dosky, ipe terasové dosky, drevo pri bazéne

Chcem vystúpiť z davu

Ak aj vy túžite po originálnej drevenej aplikácii k vášmu bazénu, ktorá vám zabezpečí moderné, praktické a pôsobivé riešenia pre váš exteriér, ste na správnej adrese. Spoločnosť CUMARU s.r.o. sa už viac ako 18 rokov venuje realizáciám drevených terás, fasád a iným dreveným projektom. Naše skúsenosti, odborný prístup k práci a zmysel pre detail nás tak radia medzi jednotku na trhu.

Pozrite sa na galériu našich prác a zistite, prečo sa oplatí zvoliť si spoľahlivého partnera pre váš projekt. S nami máte garanciu kvality odvedenej práce i použitého materiálu.

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku na mieru.

Zaujala vás naša drevená terasa k bazénu? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta spracovania dreva na terasy, podlahy, fasády a iné drevené stavby.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *