Drevené terasy na mieru – kvalita ako princíp už 19 rokov

realizácia drevenej terasy, drevená terasa, ipe, ipe terasa, exotické drevo ipe, drevina ipe, ipe terasové dosky, realizácia terasy, montáž terasy, ako vylepšiť terasu

Hľadáte montážnu firmu, ktorá Vám postaví drevenú terasu? Potom ste na správnom mieste. Naša firma stavia už 19 rokov drevené terasy na mieru s garanciou kvality. A pretože kvalita u nás nie je len prázdne slovo, v dnešnom článku Vám ukážeme princípy, ktorými sa riadime v procese realizácií terás. Aj vďaka tomu sme sa stali jednotkou na Slovenskom trhu a máme za sebou množstvo úspešných projektov a spokojných zákazníkov.

terasa z exotického dreva, drevená terasa, exotické dreviny na terasu, ipe, ioe drevo, ipe terasa, ipe drevo okolo bazéna, ipe terasa pri bazéne, montáž terasy z exotickej dreviny, montáž terasy
Montáž terasy pri bazéne z exotickej dreviny Ipe v Bratislave.

Návrh terasy s ohľadom na viacero faktorov

Pri návrhu zohľadňujeme požiadavky klientov aj podmienky prostredia a účel použitia budúcej terasy. Ako skúsení profesionáli dokážeme presne odhadnúť aké materiály a komponenty sú pre váš projekt najvhodnejšie. Poradíme Vám najlepšiu voľbu ale aj dostupné alternatívy.

Nesnažíme sa preto prísť s tou najlacnejšou ponukou na trhu. Hľadáme totiž možnosti, ako Vám zabezpečiť terasu, ktorá bude krásna, odolná a dlhotrvácna. Preto veríme, že investovať do kvality sa oplatí a vaša investícia sa vráti v podobe bezproblémového užívania terasy po mnoho rokov.

realizácia drevenej terasy, ipe terasa, ipe, ipe drevo, drevená terasa, montáž drevenej terasy na mieru, exotické drevo na terase, ipe terasové dosky
Realizácia Ipe terasy pri dome.

Vo výbere materiálov a komponentov nerobíme kompromisy

Pre svojich zákazníkov chceme len to najlepšie. Preto na terasy na mieru používame iba certifikované terasové dosky najvyššej akosti od overeného dodávateľa. Ostatné komponenty a doplnky máme starostlivo vybrané a rokmi overené praxou. V kombinácii s poctivým prístupom k práci a skúsenosťami tak naše terasy spĺňajú vysoké štandardy kvality a trvácnosti.

ipe, ipe dosky, ipe terasa pri bazene,
Naša realizácia terasy z exotického dreva Ipe pri bazéne.

Nápadom medze nekladieme

V dizajne nerobíme obmedzenia a dokážeme zrealizovať aj tie najnáročnejšie či neobvyklé požiadavky zákazníkov. V našom portfóliu realizácií môžete vidieť zaujímavé projekty navrhnuté architektmi alebo rôzne doplnky k terasám na mieru. Nebojte sa preto prísť za nami aj s odvážnymi alebo neobvyklými nápadmi, radi príjmeme akúkoľvek výzvu.

realizácia terasy, ipe drevo. ipe terasa, exotická terasa, montaz terasy, dizajnova terasa, terasa do obluka, oblukova terasa
Dizajnová Ipe terasa od architekta z našej dielne, realizovaná v Českej Republike.

O naše drevené terasy na mieru sa staráme aj po ich dokončení

Ak si chcete udržiavať svoju novú terasu v top kondícii a zabezpečiť jej krásny vzhľad po mnoho rokov, potom je vhodné ju pravidelne renovovať. Naša spoločnosť poskytuje profesionálne renovácie terás, ktoré dokonale ošetria a obnovia ich vzhľad do pôvodného stavu. Zákazníci, ktorým sme terasu montovali majú renováciu so špeciálnou zľavou.

renovácia drevenej terasy, renovácia terasy, olejovanie terasy, starostlivosť o terasu, renovácia terasových dosiek, brúsenie terasy, renovácia drevenej terasy,
Naši zákazníci majú renováciu terasy so špeciálnou zľavou.

Poďme na to

Nečakajte a splňte si svoj sen o dokonalej terase. Zavolajte nám a my vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.


Páčil sa vám tento článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta realizácií drevených terás, fasád a iných drevených projektov.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *