Realizácie terás – profesionálny návrh a stavba terasy s ohromujúcim výsledkom a garanciou kvality

najvhodnejšia doba na stavbu terasy, stavba terasy, stavba drevenej terasy, balkonova terasa, exoticke drevo ipe, ipe terasa, realizacia terasy, realizácie terás

Viete čím sa odlišuje priemerná terasa od top terasy? Tých rozdielov je viac než si myslíte. To ako máte postavenú terasu totiž ovplyvní nie len jej vzhľad, ale aj jej funkčnosť a životnosť. Poďte sa s nami pozrieť na to, čo by mali spĺnať kvalitné realizácie terás, a prečo by ste mali byť náročný na všetky aspekty týkajúce sa montáže terasy.

Návrh terasy

Skúsený profesionál dokáže po obhliadke terénu zhodnotiť okolité podmienky a podľa požiadaviek zákazníka pripraviť návrh terasy na mieru. S ohľadom na kombináciu týchto faktorov vyberie vhodný typ dreviny a ostatné komponenty stavby. Takto individuálne vypracovaný plán je základom každého úspešného projektu.

Poskytujeme stavbu terás zo všetkých druhov exotických drevín, ako sú Ipe, Cumaru, Teak, Garapa a ďalšie, thermodrevín, Sibírskeho smrekovca a ostatných drevín podľa požiadaviek. Súčasťou našej služby je aj profesionálne poradenstvo, ktoré vám umožní poradiť sa s nami ohľadne správneho výberu dreviny a možností realizácie.

Montáž terasy

Naši terasoví špecialisti následne pristúpia na montáž terasy. Tá prebieha profesionálne, poctivo s dôrazom na detail a kvalitu vykonanej práce. Pri realizácii terás vždy používame overené postupy, najmodernejšie technológie a využívame len top materiály, spĺňajúce vysoké štandardy a certifikácie.

Výsledkom toho sú terasy, ktoré spĺňajú náročné vizuálne aj technické parametre. Naše terasy teda nie sú len krásne, ale aj hodnotné a dlhotrvácne stavby. Aj preto ako jedna z mála firiem na Slovensku poskytujeme našim zákazníkom garanciu kvality.

Naše terasy tak neobsahujú skryté vady, nekvalitné lacné komponenty alebo iné problémy, ktoré sa ukážu v priebehu času na mnohých nekvalitne realizovaných terasách. Viac o tejto problematike a o tom, ako sme robili demontáže a opravy zle postavených terás inou firmou sa dočítate v tomto článku.

ako sa starať o Ipe terasu, exotické dreviny, exotické drevo na terasu, realizácie terás,

Starostlivosť o terasu po montáži

Starostlivosť o vašu terasu po jej montáži u nás nekončí. Vašu terasu nádherne zrenovujeme a prinavrátime jej pôvodný vzhľad so špeciálnou zľavou. O svojich zákazníkov sa staráme, pretože vieme, že dobrá a pravidelná starostlivosť im zabezpečí krajšiu terasu a predĺži životnosť i dobrú kondíciu terasových dosiek.

Viac o renováciách sa dočítate v sekcii renovácia.

montáž drevenej terasy, ipe, terasové dosky ipe, ipe terasa, drevo okolo bazéna, terasa pri bazéne, drevo okolo bazénu, realizácia terás

Realizácie terás s garanciou kvality – rezervujte si u nás termín

Ak túžite po terase v nekompromisnej kvalite a prémiovom vzhľade, zavolajte nám. Vytvoríme vám cenovú ponuku na mieru zadarmo.

Pozrite sa na portfólio našich realizácií drevených terás.


Páčil sa vám tento článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta realizácií drevených terás, fasád a iných drevených projektov.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *