Takto vyzerá profesionálna montáž terasových dosiek pre terasu na celý život

Postup montáže drevenej terasy z exotického dreva IPE, 5 tajomstiev krásnej drevenej terasy, ktorá vydrží desaťročia, montáž drevených terás, montáž terasy bez skrutiek, montáž terasy na klipy

Viete, prečo je kvalitná montáž terasových dosiek dôležitá? Pretože je to práve montáž, ktorá stanoví vzhľad, kvalitu a životnosť terasy. Zistite, akými procesmi sa riadime pri realizácii, aby sme zabezpečili spoľahlivú inštaláciu terasy s garantovaným výsledkom trvácnosti a krásneho vzhľadu.

Kvalitná montáž terasy ušetrí peniaze i starosti

Pri stavbe drevených terás musíme zohľadňovať celý rad podmienok a okolností, ktorým následne prispôsobujeme celú montáž. Dôsledným dodržiavaním a implementáciou všetkých technických požiadaviek v súčinnosti s výberom kvalitných a overených materiálov, dokážeme výrazne zvýšiť bezpečnosť a trvanlivosť terasy.

montáž ipe terasy, terasové dosky ipe cena, cena montáže ipe dosiek, realizácia terasy, montáž terasových dosiek

Pri výbere terasových dosiek musíme prihliadať i na typ materiálu a jeho reakciu na vonkajšie prostredie. Každý druh dreviny sa totiž vyznačuje inou rozmerovou stabilitou a teda inak reaguje na exteriérové podmienky, najmä na vlhkosť. Pod vplyvom zmien vlhkosti sa drevené dosky rozpínajú alebo zmršťujú. Inštaláciu drevených dosiek tak musíme prispôsobiť aj tomuto faktoru.

Zistite, ktoré drevené terasové dosky patria medzi najodolnejšie a najtrvácnejšie v tomto článku.

Okrem terasových dosiek treba dbať aj na celkovú kvalitu konštrukcie terasy a spojovacieho materiálu. Aj taký detail ako nevhodné skrutky, totiž dokážu ovplyvniť celkovú životnosť terasy. Podkladové hranoly odolné voči hnilobe, plesniam a drevokaznému hmyzu sú ďalším dôležitým článkom pri montáži terás.

Významnú úlohu pri realizácii terasy tvorí aj príprava podkonštrukcie. Správny odvodňovací systém ako aj výber vhodného podkladu spolu s izoláciou zabezpečujú terase pevné základy s dlhou životnosťou. Ak sa pri niektorom z týchto procesov urobí chyba, môže to významne ovplyvniť kvalitu, bezpečnosť a celkovú trvanlivosť tejto stavby.

Ak sa pred zahájením realizácie terasy rozhodnete pre profesionálnu a overenú montážnu firmu, v konečnom dôsledku vám to pomôže ušetriť nemalé peniaze i starosti. Spoľahlivá montážna firma vám totiž zabezpečí riadnu stavbu terasy od návrhu, cez správnu prípravu podkladu, konštrukcie až po kladenie dosiek.

Pri zachovaní najvyššej kvality všetkých procesov tak bude terasa odolná voči neustálym poveternostným vplyvom aj bežnému používaniu. Z dlhodobého hľadiska ušetríte na nákladoch spojených s opravou, výmenou porušených dosiek alebo konštrukčnými chybami. Dobrá montáž jednoducho zabezpečí maximálnu životnosť a výkon každému použitému materiálu a komponentu tejto stavby.

drevená terasa, drevené terasy, ipe, terasové dosky ipe, ipe terasové dosky, montáž drevenej terasy, montáž terasy, realizácia drevenej terasy, realizácia terasy, realizácia terasy v Bratislave, stavba terasy,

Top montáž terasových dosiek so zárukou za férovú cenu

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti montáže terás už viac než 20 rokov. V priebehu našej praxe sme si overili množstvo materiálov a komponentov, takže vieme, ktoré sú tie najlepšie na trhu. Zároveň sa pri práci riadime prísnymi štandardami, vďaka čomu staviame terasy vysokej kvality so zárukou.

Pri spolupráci s nami máte garantované:

  • profesionálny a odborný prístup,
  • profesionálne poradenstvo pri návrhu, dizajne terasy a vhodnom výbere materiálu,
  • žiadne zálohy dopredu neplatíte, len za materiál,
  • poctivé zhotovenie stavby za použitia top materiálov a komponentov,
  • odporúčanie na údržbu terasy,
  • prvotriedny servis v podobe renovácie terasy s obnovou vzhľadu.

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku na mieru zadarmo.

Pozrite sa na našu galériu realizácií terás tu.


Zaujímajú vás ďalšie informácie zo sveta ipe terás, terasové dosky a ich cena? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta realizácií drevených terás, fasád a iných drevených projektov.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *