Montáž terasy s garanciou kvality a krásneho vzhľadu máte na dosah

montáž terasy, montáž terás, montáž drevenej terasy, montáž drevených terás, realizácia terás,

Záhradná terasa predstavuje praktický a príjemný priestor na relax a užívanie si času s blízkymi vonku. Je definíciou centra pozornosti každého exteriéru, z koncepčného hľadiska teda predstavuje vonkajšiu obývačku. Je nevyhnutnou súčasťou každého domu, aj preto je montáž terasy mimoriadne vyhľadávanou službou.

Ako pri všetkých stavebných produktoch, aj montáž terás podlieha určitým kvalitatívnym požiadavkám. Ak si teda zvolíte dobrú montážnu firmu, zabezpečíte si nie len krásnu, ale aj bezproblémovú terasu s dlhou životnosťou.

V dnešnom článku vám poradíme na aké parametre treba prihliadať pri hľadaní dobrých montážnikov terás a čomu by ste sa mali naopak vyhnúť.

drevená terasa, drevené terasy, ipe, terasové dosky ipe, ipe terasové dosky, montáž drevenej terasy, montáž terasy, realizácia drevenej terasy, realizácia terasy, realizácia terasy v Bratislave, stavba terasy,
Naša montáž terasy pri dome z prémiovej exotickej dreviny Ipe, ktorá môže dosahovať životnosť až 80 rokov.

Kvalitne postavená terasa šetrí peniaze i nervy

Skúsená montážna firma už pri návrhu terasy prihliada na požiadavky klienta aj potreby či okolité podmienky priestoru, v ktorom sa budúca terasa postaví. S prihliadnutím na terén, poveternostné vplyvy ale aj na celkový účel použitia by tak terasa mala spĺňať individuálne potreby konkrétneho projektu.

Ak sa napríklad teda jedná o projekt stavby terasy okolo bazénu, je zrejmé, že vybraný materiál by mal zodpovedať iným nárokom na používanie ako v prípade terasy pri dome. Ak staviame terasu pri bazéne, ideálne je zvoliť si kvalitné a odolné exotické dreviny. To však nie je všetko. Z rovnakého kvalitného materiálu musia byť aj podkladové hranoly a iné komponenty stavby. Len tak môže byť stavba naozaj profesionálna a poskytnúť dlhodobé a bezproblémové užívanie.

V praxi sa však stretávame presne s opačnými prípadmi. Často si nás privolajú sklamaní zákazníci, ktorým postavili terasu neodborné konkurenčné firmy za lacno. Po obhliadke zisťujeme, čo sa v skutočnosti skrývalo za podozrivo lacnými ponukami. Terasové dosky z drahých a kvalitných drevín podložili konštrukciou z nekvalitných mäkkých drevín, alebo použili lacné čínske skrutky a podobne.

Terasa z exotických terasových dosiek by mala vydržať niekoľko desiatok rokov. Ak sú však pod ňou použité podkladové hranoly z mäkkej borovice, ktorá začne do pár rokov hniť, máte po terase. V rámci našej spoločnosti sme už vykonali viacero takýchto demontáží zle a nekvalitne postavených terás. Raz sme sa dokonca stretli s tým, že zákazník zaplatil za terasu z Ipe dosiek, no v skutočnosti mal na terase použitú inú drevinu.

Šetriť na kvalite sa neoplatí

Majitelia v snahe ušetriť na realizácii terasy často volia pofidérne lacné ponuky, no nakoniec ich terasa vyjde dvojnásobne drahšie. A naopak, tí ktorí zainvestujú do profesionálne a kvalitne odvedenej práce od overenej montážnej firmy sa môžu tešiť na pôsobivú a dlhotrvácnu terasu.

terasa z exotického dreva, drevená terasa, exotické dreviny na terasu, ipe, ioe drevo, ipe terasa, ipe drevo okolo bazéna, ipe terasa pri bazéne, montáž terasy z exotickej dreviny, montáž terasy
Takto vyzerá naša práca. Pôvodnú zle namontovanú terasu (obrázky vyššie) sme museli demontovať a namontovali sme úplne novú terasu s použitím najlepších Ipe dosiek.

Neriskujte a stavte montáž terasy na istotu

Naša firma sa venuje realizáciám terás už viac než 19 rokov. Pri práci využívame len najkvalitnejšie materiály na trhu a naši skúsení pracovníci odvádzajú prácu poctivo a profesionálne. Aj preto patríme na Slovensku medzi jednotku v stavbe terás. S nami bude vaša terasa ohromujúco krásna s garanciou kvality.

 Kontaktuje nás pre cenovú ponuku na mieru ešte dnes.

Pozrite sa na portfólio našich realizácií drevených terás.


Páčil sa vám tento článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta realizácií drevených terás, fasád a iných drevených projektov.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *