Terasové dlaždice – nový spôsob montáže terás s optimálnym pomerom kvality a ceny

Drevené dlaždice, exteriérová drevená kazetová podlaha, drevené kazety na terasu, montáž terasy z drevených kariet, exotická terasa lacno a rýchlo, drevené kazety z exotického dreva na terasu, stavba drevenej terasy z exotickej dreviny Ipe

Ak hľadáte montáž terasy za výhodnú cenu, máme pre vás riešenie. Predstavujeme vám nový spôsob realizácie terás, ktorý prináša zlúčenie vysokej kvality a rýchlej montáže za bezkonkurenčnú cenu. Naše predmontované terasové dlaždice poskytujú riešenie, vďaka ktorému si môže skutočne každý dopriať luxusnú exotickú terasu za zlomok ceny.

Predmontované terasové dlaždice

Spoločnosť CUMARU s.r.o. tento rok uviedla na trh novinku v oblasti montáže drevených terás. Jedná sa o predmontované drevené dlaždice na terasu. Drevené dlaždice vyrábame na objednávku v našej dielni a následne ich dovezieme k zákazníkovi a namontujeme. Vďaka tomuto systému dokážeme výrazne urýchliť celkový čas montáže a tým zároveň poskytnúť mimoriadne výhodnú cenu.

Každá terasová dlaždica má rozmery 860 x 860 x 60 mm a skladá sa zo 6 kusov krátkych terasových dosiek v rozmeroch 20 x 140 x 860 mm. Drevené dlaždice pokladáme na podkladový hranol na aretačných nohách, alebo na spevnený aj nespevnený podklad.

Drevené dlaždice, exteriérová drevená kazetová podlaha, drevené kazety na terasu, montáž terasy z drevených kariet, exotická terasa lacno a rýchlo, drevené kazety z exotického dreva na terasu, stavba drevenej terasy z exotickej dreviny Ipe, terasové dlaždice

Konečne dostupná terasa z exotickej dreviny

Na výber ponúkame drevené dlaždice vyrobené z dvoch obľúbených typov exotických drevín – Ipe a Garapa. Exotické dreviny sa vyznačujú nesmiernou odolnosťou voči poveternostným vplyvom aj voči plesniam, hnilobe a škodcom. Vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam tak majú veľmi dlhú životnosť a sú nenáročné na údržbu.

Exotické drevo Ipe patrí dlhodobo medzi najlepšie materiály na stavbu terasy. Vyniká vysokou tvrdosťou a hustotou, ktorá mnohonásobne prevyšuje akékoľvek lokálne dreviny. Jej pozoruhodná odolnosť sa odráža aj v neobyčajnej trvanlivosti, ktorá sa pohybuje okolo 80 rokov pri optimálnej údržbe. Okrem funkčných vlastností navyše zaujme aj exkluzívnym vzhľadom s krásne hladkým lesklým povrchom a elegantnou kresbou.

Exotická drevina Garapa patrí medzi populárne terasové materiály. Poskytuje dobrý pomer ceny a kvality v kategórii tropických drevín. Na terase vám pri pravidelnej starostlivosti môže vydržať až 40 rokov. Má pekný svetložltý až jantárový odtieň, ktorý zaujme všetkých milovníkov svetlých typov dreva.

Terasové dlaždice – cena

Drevina IPE v rozmeroch 860 x 860 x 60 mm: 78 €/ks (cena za jednu terasovú dlaždicu)

Drevina Garapa v rozmeroch 860 x 860 x 60 mm: 62 €/ks (cena za jednu terasovú dlaždicu)

Materiál potrebný na montáž na aretačné terče – hranoly 40 x 70 mm 2,5 bm, skrutky nerezové 5 x 50 mm 10 kusov, aretačné terče 6 kusov na m2 od 3,5 €/kus – celkom 45 € / m2.

Montáž terasy: 45 € / m2

Povrchová úprava: Terasové dlaždice si môžete dať ošetriť. Ak si pre ne zvolíte povrchovú úpravu, každú dlaždicu natrieme špeciálnym pigmentovým terasovým olejom, ktorý poskytne drevu dlhodobú ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Náter dodá doskám krásny tmavý vzhľad, ktorý zvýrazní štruktúru dreva.
Cena povrchovej úpravy je 12 EUR/ 1 kus.

PoložkaCena
Ipe dlaždice (860 x 860 x 60 mm)78 €/ks
Garapa dlaždice (860 x 860 x 60 mm)62 €/ks
Materiál na montáž45 €/m²
Montáž terasy45 €/m²
Povrchová úprava (špeciálny olej)12 €/ks
Drevené dlaždice, exteriérová drevená kazetová podlaha, drevené kazety na terasu, montáž terasy z drevených kariet, exotická terasa lacno a rýchlo, drevené kazety z exotického dreva na terasu, stavba drevenej terasy z exotickej dreviny Ipe A Garapa
Predmontované terasové dlaždice – vľavo drevina Ipe a vpravo drevo Garapa – bez povrchovej úpravy.

Doprava a dodanie

Doprava nad 30 kusov kaziet a do 50 km od Bratislavy je zadarmo!

Dodacia lehota: Do 10 pracovných dní.

Kazety je možné zakúpiť si aj bez montáže. V tom prípade vám dodáme kompletný materiál na montáž terasy svojpomocne.

Táto špeciálna ponuka za uvádzaciu cenu platí len do vypredania zásob!
Preto neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes pre bezplatnú konzultáciu a ponuku na mieru.

CUMARU s.r.o.
Telefón: +421 905 604 717
Email: cumaru@cumaru.sk


Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie zaujímavosti zo sveta montáže drevených terás, fasád a iných drevených projektov.

Pozrite si video:

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *