Top terasy na mieru, ktoré vás inšpirujú svojou štýlovosťou

Top inšpirácie pre drevené terasy okolo bazéna, drevena terasa okolo bazena, vstavané sedenie na terase

Drevené terasy predstavujú neoddeliteľnú súčasť exteriéru každého domu. Sú centrom diania keď si chceme užívať oddych a spoločné chvíle počas pekného počasia vonku. Okrem poskytnutia praktického priestoru však drevené terasy môžu zvyšovať estetický aspekt vonkajšieho vizuálu. V dnešnom článku vám predstavíme naše unikátne terasy na mieru, ktoré okrem kvalitného prevedenia vynikajú pôsobivým vzhľadom a štýlom.

dizajn terasy, drevená terasa, ipe, ipe terasa, drevená terasa okolo bazéna, drevo okolo bazénu, montáž drevenej terasy
úložný priestor na terase, dizajn terasy, zaujímavé terasy, ipe, ipe terasa, terasa pri bazéne, terasy na mieru,

Syntéza funkčnosti a vysokej estetiky

Pri stavbe terasy je najdôležitejším aspektom výber vhodného materiálu a kvalitná montáž. Od terasy totiž očakávame, že nám bude slúžiť bez problémov po mnoho rokov a že ustojí premenlivé vonkajšie podmienky počas celého roka. Dobre navrhnutá terasa však dokáže poskytnúť omnoho viac.

Terasy na mieru už dávno nie sú len jednoduché plochy pristavané k domu. Moderné štýlové terasy prinášajú kombináciu pútavého dizajnu, neobvyklých tvarov i praktických doplnkov. Vytvárajú tak unikátny koncept stavby, ktorá púta pohľady a povyšuje celkovú estetickú hodnotu exteriéru.

drevená terasa, drevené terasy, ipe, terasové dosky ipe, ipe terasové dosky, montáž drevenej terasy, montáž terasy, realizácia drevenej terasy, realizácia terasy, realizácia terasy v Bratislave, stavba terasy,
realizácia drevenej terasy, drevená terasa, ipe, ipe terasa, exotické drevo ipe, drevina ipe, ipe terasové dosky, realizácia terasy, montáž terasy

Kľúčom k dokonale krásnej a kvalitnej terase je dobrá montážna firma

Návrh terasy s ohľadom na okolité prostredie, výber prvotriednych materiálov i komponentov, a následná odborná realizácia sú skutočne zásadnými faktormi, ktoré ovplyvňujú celkový vzhľad i životnosť terasy. Pred realizáciou terasy si preto starostlivo vyberajte overenú montážnu firmu s dobrými referenciami a bohatými skúsenosťami v stavbe terás.

Len tak si môžete zabezpečiť dokonale krásnu a dlhotrvácnu terasu a predísť tak možným komplikáciám v dôskedku zlej alebo nekvalitnej montáže. Pretože z našich skúseností vám vieme garantovať, že vyššia vstupná investícia do kvalitne postavenej terasy sa vám vráti v podobe dlhej životnosti.

realizácia terasy, ipe drevo. ipe terasa, exotická terasa, montaz terasy, dizajnova terasa, terasa do obluka, oblukova terasa
drevený obklad na terasu, ipe, ipe terasa, terasové dosky ipe, moderná drevená terasa, exotická terasa, terasy na mieru

Ohromujúce terasy na mieru od nás s garanciou kvality

Aj vy môžete byť hrdým majiteľom krásnej terasy od Cumaru s.r.o. Naša spoločnosť sa venuje realizáciám terás už viac než 19 rokov. Naši zákazníci oceňujú náš odborný a poctivý prístup k práci, pri ktorej sa snažíme klásť dôraz na detail. Zároveň nikdy nerobíme kompromisy v kvalite materiálov a montáže. Aj preto staviame terasy so zárukou a naša klientska základňa sa neustále rozširuje.

Pozrite sa na naše realizácie drevených terás.

Zavolajte nám, alebo nám napíšte a my vám pripravíme cenovú ponuku na mieru zadarmo.


Páčil sa vám tento článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta realizácií drevených terás, fasád a iných drevených projektov.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *