Vyvýšená terasa pri dome – krásne a praktické riešenie

Vyvýšená terasa pri dome, podlaha na terasu

Vyvýšená terasa pri dome poskytuje príjemný a praktický priestor na trávenie voľného času na pozemku. Z konceptuálneho hľadiska terasa pri dome zväčšuje úžitkový priestor domu. Terasa sa tak stáva akousi vonkajšou obývačkou, alebo centrom diania za priaznivého počasia. Aj preto je dôležité, aby bola stavba navrhnutá a postavená tak, aby spĺňala vysoké požiadavky na vzhľad i účelnosť.

Kvalitne zrealizovaná terasa z trvácných materiálov dokáže pozdvihnúť estetickú hodnotu exteriéru domu. Navyše sa môžete spoľahnúť na jej bezpoblémové využívanie a nenáročnú údržbu po mnoho rokov. V jednej z našich nedávnych realizácií sme vytvorili modernú vyvýšenú terasu s praktickým schodiskom.

Pri realizácii sme sa zamerali na vytvorenie elegantného a funkčného dizajnu v kombinácii s použitím top materiálov. Pre podkladové hranoly aj terasové dosky boli použité kvalitné a dlhotrvácne exotické dreviny. Terasové dosky z exotickej dreviny Ipe majú drážkovaný povrch pre zvýšenie protišmykových vlasností.

Drevina Ipe je dobre známa svojou mimoriadnou odolnosťou v exteriéri a stabilitou. Ako jedna z najtvrdších drevín na trhu dokáže odolávať plesniam, hnilobe a škodcom. To všetko bez nebezpečných chemických impregnácií, alebo iných úprav, ktoré by ohrozovali zdravie ľudí či okolité životné prostredie.

Ipe je jednoducho krásne, odolné a dlhotrvácne drevo. Životnosť takejto kvalitne postavenej terasy sa odhaduje na niekoľko desiatok rokov. Pri dobrej starostlivosti a pravidelnej renovácii môže slúžiť až 80 rokov. Aj preto sa práve Ipe stáva najväčším hitom v stavbe terás na celom svete.

vyvysena terasa pri dome, stavba terás, montáž terasy, drevené terasy, realizácia drevenej terasy v Bratislave, montáž drevenej terasy,

Očarí kvalitou i vzhľadom – takáto vyvýšená terasa pri dome môže byť vaša

Naša spoločnosť sa venuje realizáciám terás až viac než 19 rokov. Základnými piliermi našej práce sú poctivý prístup, profesionalita a odbornosť v každom ohľade. V kvalite nikdy nepoľavujeme a využívame len top materiály a technológie dostupné na trhu. Aj preto máme za sebou bohaté porftólio spokojných zákazníkov a majiteľov terás. Pridajte sa k nim.

Zavolajte nám, alebo nám napíšte a my vám pripravíme cenovú ponuku na mieru zadarmo.


Páčil sa vám tento článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta realizácií drevených terás, fasád a iných drevených projektov.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *