3 obdivuhodné realizácie, pri ktorých zašiel dizajn terasy ďalej

dizajn terasy, drevená terasa, ipe, ipe terasa, drevená terasa okolo bazéna, drevo okolo bazénu, montáž drevenej terasy

Či už bude drevená alebo drevoplastová, terasa je populárna exteriérová stavba, ktorá nesmie chýbať na žiadnom dvore. Vďaka nej si môžeme užiť plnohodnotný čas na svojom pozemku v kruhu svojich najbližších. Navyše zvyšuje hodnotu našej nehnuteľnosti. Originálny dizajn terasy nám môže priniesť ešte krajší zážitok z trávenia času na záhrade a dokáže esteticky povýšiť exteriér domu do nových rozmerov.

Poďte sa inšpirovať našimi realizáciami terás a zistite, ako dokážu zaujímavé koncepty terás dramaticky pretvoriť celý exteriér.

1. Terasa do oblúku lemujúca dom

terasy pri dome. Ipe terasa, drevená terasa pri dome, realizácia terasy

Terasy majú najčastejšie štvorcový alebo obdĺžnikový tvar. Terasu s takýmto pôdorysom je jednoduchšie namontovať a nevyžaduje toľko spracovania, nakoľko terasové dosky sú od výroby rezané do určitých rozmerov. Nie je to však nevyhnutnosť. Náš tím montážnikov si vie poradiť s akýmkoľvek návrhom terasy a spracovať ho k dokonalosti tak, ako môžete vidieť na tejto realizácii terasy z jedinečného Ipe dreva.

stavba terasy, ipe terasa, stavba terasy pri dome, realizácia terasy, dizajnova terasa do obluku

2. Mini terasa, ktorá je súčasťou posuvnej konštrukcie krytu bazéna

Zaujímavé nápady na terasy, ktoré premenia váš exteriér na modernú vilu

Unikátny koncept drevenej stavby, ktorá zahŕňa 2 v jednom. Drevená konštrukcia bude tvoriť súčasť posuvného krytu bazénu a zároveň slúžiť ako vyvýšená mini terasa s výhľadom na bazén. Je to skvelý spôsob ako kompaktne zapracovať terasu ak máme malý pozemok, alebo si chceme ušetriť priestor.

3. Moderná terasa okolo bazéna s praktickým úložným priestorom

dizajn terasy, ipe, ipe terasa, ipe terasové dosky, luxusná terasa, terasa s bazénom, terasa okolo bazénu, moderná terasa,

Tento projekt je mimoriadne zaujímavý, pretože za ním stojí príbeh zle namontovanej terasy inou firmou. Viac o tom si môžete prečítať tu. Pôvodnú zničenú terasu sme museli demontovať a pripravili sme nový návrh terasy, následne sme zrealizovali montáž z kvalitnej dreviny Ipe. Súčasťou terasy je aj príjemný priestor na posedenie so súkromím, ktorý súčasne slúži aj ako praktický odkladací priestor.

úložný priestor na terase, dizajn terasy, zaujímavé terasy, ipe, ipe terasa, terasa pri bazéne

Zrealizujeme akýkoľvek dizajn terasy s garanciou kvality

Spoločnosť CUMARU s.r.o. poskytuje realizáciu terás už viac než 18 rokov. Vďaka mnohoročným skúsenostiam, odbornosti a poctivému prístupu k práci vám vieme zabezpečiť dokonalú terasu s garanciou kvality. Dokážeme zrealizovať aj tie najnáročnejšie požiadavky klienta i preto sa radíme medzi top montážne firmy na slovenskom trhu.

Pozrite si galériu našich realizácií terás.

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku na mieru.

Páčil sa vám tento článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta stavieb a renovácií terás.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *