Drevená brána – takto úžasne môže vyzerať vstup do vášho dvora

Vďaka novodobým technológiám a odborníkom so skúsenosťami so spracovaním dreva sa milovníci dreva môžu tešiť z rôznych spôsobov využitia drevín.

Drevo ako prírodný materiál s vynikajúcimi vizuálnymi aj praktickými vlastnosťami nachádza svoje uplatnenie v širokom spektre interiérových aj exteriérových použití.

V exteriéri vieme drevené obklady prakticky využiť nielen pri terasách a fasádach, ale aj pri rôznych obloženiach plotu či brány. Naša nedávna realizácia je dôkazom toho, ako efektne dokáže kvalitne spracované drevo vyzerať na vstupnej bráne do dvora.

Drevená brána, ako prvý kontakt návštevníkov s domom, tak môže ohúriť na prvý pohľad. Zároveň poskytuje odhlučnenie a súkromie obyvateľom od okolitého prostredia.

Naša realizácia obkladu vstupnej brány zahŕňala použitie prvotriednej dreviny – termicky upravený Sibírsky smrekovec, teda thermodrevo.
Drevené obklady boli montované na nepohľadový spoj deckwise. Brány sú obložené obojstranne.

drevena brana, realizacia drevenej brany, drevene oblozenie brany

Termicky upravený Sibírsky smrekovec je ideálny materiál na vonkajšie použitie. Termizáciou dreva sú vylepšené jeho vlastnosti a drevo sa tak stáva odolnejšie a stabilnejšie v namáhaných exteriérových podmienkach.
Pri pravidelnej starostlivosti vám takáto drevená brána vydrží aj niekoľko desiatok rokov.

Drevená brána z thermo Sibírskeho smrekovca vám teda poskytne kvalitný a odolný drevený materiál za prijateľnú cenu oproti exotickým drevinám.

Farba prirodzeného Sibírskeho smrekovca má svetlohnedú farbu. Tepelnou úpravou však drevina získava tmavší, oveľa pôvabnješí vzhľad s jantárovým odtieňom. Charakteristické smrekové hrče a kresba zostáva zachovaná, preto je drevo vhodné pre každého, kto má rád tradičný, rustikálny vzhľad smreku.

Drevená brána s garanciou kvality

Ako firma s dlhoročnou tradíciou a praxou vieme zrealizovať akékoľvek projekty v oblasti spracovania dreva. Či už sa jedná o drevené terasy, fasády, podlahy, alebo drevený záhradný nábytok či dokonca drevené doplnky, altánky, mostíky a lavičky, vieme zrealizovať čokoľvek čo vás napadne.

Vďaka našej odbornej práci, poctivému prístupu a prvotriednej technike sme jednotkou na trhu a naše drevené realizácie poskytujeme s garanciou kvality. Kontaktujte nás pre cenovú ponuku na mieru zadarmo ešte dnes a my urobíme všetko preto, aby sme splnili vaše najvyššie očakávania.

Páčil sa vám náš článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre novinky, informácie a zaujímavosti zo sveta dreva, drevených terás, fasád či podláh.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

4 názory na “Drevená brána – takto úžasne môže vyzerať vstup do vášho dvora” on “Drevená brána – takto úžasne môže vyzerať vstup do vášho dvora

  • Cumaru s.r.o. napísal:

   Dobrý deň, prosím Vás kontaktujte nás na tel. číslo +421 905 604 717 s detailami ohľadne rozmerov a typu dreviny a my Vám vypracujeme cenovú ponuku.
   Ďakujeme a prajeme príjemný deň.

 1. roman napísal:

  dobrý deň mal by som zaujem o drevenu výplň dvojkrídlovej vstupnej brány s kovovým ramom retro kovanim možem poslať foto

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *