Krásne inšpirácie na kreatívny dizajn záhradnej terasy

dizajn záhradnej terasy, terasa pri bazene, drevo okolo bazéna, terasa okolo bazénu, ipe, ipe drevo pri bazene, drevená terasa okolo bazénu, dizajn terasy, luxusná terasa s bazénom

Naše inšpirácie na kreatívny dizajn záhradnej terasy sú presne to, čo potrebujete na ultimátne pozdvihnutie svojho pozemku. Sme presvedčení, že ak ste doteraz neuvažovali nad rozšírením svojho exteriéru o terasový priestor, po zhliadnutí našich realizácií zmeníte názor.

Záhradná terasa je totiž mimoriadne všestranný projekt, ktorý sa prispôsobí akýmkoľvek požiadavkám i štýlu. Stavbou terasy dokážete vytvoriť praktický komfortný a estetický priestor na relax, ktorý si zamilujete. Navyše si ho dokážete postaviť presne na mieru tak, aby spĺňal rôzne nároky na funkčnosť i vzhľad.

Poďte sa s nami presvedčiť, aké nekonečné množstvo potenciálu zahŕňa terasový dizajn.

realizácia drevenej terasy, drevená terasa, ipe, ipe terasa, exotické drevo ipe, drevina ipe, ipe terasové dosky, realizácia terasy, montáž terasy

Nekonečné možnosti dizajnu terasy na mieru podľa požiadaviek a životného štýlu

Ak uvažujete nad tým, ako by ste zorganizovali svoj vonkajší priestor, nemusíte sa vôbec obmedzovať. Kľudne môžete popustiť uzdu svojej fantázii a na svojej záhrade si postaviť terasu, ktorá sa prispôsobí vášmu životnému štýlu.

Ak napríklad radi grilujete a užívate si spoločné rodinné stolovanie na záhrade, terasu si môžete postaviť s praktickou záhradnou kuchyňou, kde máte všetko čo potrebujete po ruke. Ak radi leňošíte, môžete si zas postaviť svoju vonkajšiu obývačku pri dome tak, aby prakticky rozširovala tento úžitkový priestor interiéru.

Efektívna kombinácia horizontálneho a vertikálneho úkladu, thermo borovica. dizajn záhradnej terasy, záhradná kuchyňa

Záhradnú terasu vieme postaviť ako oddelený ostrov od domu, takže si môžete užívať pokoj a relax bez toho, aby ste mali prehľad o dianí v dome. Terasu tiež môžeme mať spojenú s bazénom či vírivkou a môže nám poskytovať šikovné vychytávky v podobe vstavaných sedadiel a úložného priestoru.

Top inšpirácie pre drevené terasy okolo bazéna, drevena terasa okolo bazena

Ak chceme predĺžiť dobu používania terasy o mesiace s menej priaznivým počasím, môžeme ju zastrešiť, alebo dokonca zaskliť. Môžeme tak vytvoriť zimnú záhradu, ktorá poskytne jedinečnú plnohodnotnú miestnosť na trávenie voľného času aj v zimných mesiacoch.

Čo dať okolo bazéna, drevo okolo bazena, kryta terasa okolo bazena, drevena terasa okolo bazena s virivkou, bazen s virivkou

Ak túžite po výnimočnom modernom dizajne, ktorý z vášho pozemku vytvorí dojem luxusnej stavby, stavte na oblé tvary. Netradičné oblúky, vlnovité terasy alebo inak nepravidelné tvary ulahodia oku a dodajú špeciálny vzhľad, ktorý vyniká zo zažitých stavebných schém.

Nebojte sa prísť za nami s akýmikoľvek predstavami na dizajn záhradnej terasy. Dokážeme zrealizovať aj tie najnáročnejšie požiadavky na vzhľad i funkčnosť.

stavba terasy, ipe terasa, stavba terasy pri dome, realizácia terasy, dizajnova terasa do obluku

Zabezpečte si svoj unikátny dizajn záhradnej terasy s montážou s garanciou kvality s CUMARU

Základnými princípmi našej práce je odbornosť, poctivosť a využívanie len overených materiálov top kvality. Vďaka tomu staviame ohromujúce terasy na mieru so zárukou už viac než 20 rokov. Pridajte sa aj vy k množstvu spokojných majiteľov a užívajte si dokonalú a dlhotrvácnu terasu od profesionálov.

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku na mieru zadarmo.

Pozrite sa na galériu našich realizácií terás tu.


Zaujal vás tento článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta realizácií drevených terás, fasád a iných drevených projektov.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *