IPE Terasové Dosky – Najlepšia cena s montážou so zárukou

terasa po renovácii našim špeciálnym pigmentovým olejom, olej na drevo, pigmentový terasový olej, ipe terasové dosky cena,

Hľadáte Ipe terasové dosky pre svoj projekt? Ak vás zaujíma, aká je cena kvalitných Ipe dosiek s profesionálnou montážou so zárukou, ste na správnej adrese. Naša spoločnost ponúka bezkonkurenčne najlepší pomer ceny a kvality realizácie ipe terás na Slovensku. Naše portfólio a spokojní zákazníci sú toho dôkazom.

Prečo sú IPE Terasové Dosky najlepšou voľbou pre vašu terasu?

Terasové dosky Ipe patria celosvetovo medzi najlepší materiál do exteriéru. Táto exotická drevina je mimoriadne tvrdá a trvanlivá. Odoláva plesniam, hnilobe, drevokaznému hmyzu a všetkým vonkajším poveternostným vplyvom. Vďaka svojej vysokej rezistencii nevyžaduje žiadne povrchové ošetrenie chemikáliami. Ipe je preto vhodnou a bezpečnou drevinou pre deti i zvieratá a neškodí životnému prostrediu.

Terasové dosky Ipe sú neobyčajne stabilný a dlhotrvácny materiál. Na terase vám pri správnej starostlivosti môžu vydržať až 80 rokov. Ich vyššia cena sa vám tak vráti v podobe bezproblémového využívania po celý život. Okrem dlhej výdrže a skvelej funkčnosti sú Ipe dosky navyše veľmi pekným a estetickým doplnkom. Ich krásna hladká štruktúra s jemnou a elegantnou kresbou dodáva terase nádych štýlovosti a modernosti.

dizajn záhradnej terasy, terasa pri bazene, drevo okolo bazéna, terasa okolo bazénu, ipe, ipe drevo pri bazene, drevená terasa okolo bazénu, dizajn terasy, luxusná terasa s bazénom

Aké sú výhody našich Ipe terás?

Naša spoločnosť sa venuje realizáciám terás už 20 rokov. V priebehu času sme si vytvorili súbor overených metód a prístupov k práci vďaka, ktorým dokážeme poskytovať montážne služby v maximálnej kvalite. Používame len rokmi a praxou preverené materiály, komponenty i dodávateľov a v kvalite nikdy nerobíme kompromisy. Aj preto staviame top terasy s dôrazom na detail a dlhotrvácnosť so zárukou.

Realizáciou vašej Ipe terasy s nami tak máte istotu, že vaša investícia vám prinesie hodnotnú stavbu plnú benefitov. To všetko v prémiovom vzhľade, ktorý povýši estetiku vášho exteriéru na vyššiu úroveň.

montáž ipe terasy, terasové dosky ipe cena, cena montáže ipe dosiek, realizácia terasy

Sú Ipe terasové dosky vhodné na moju terasu?

Terasové dosky Ipe predstavujú skutočne to najlepšie na trhu, preto ich odporúčame použiť na akúkoľvek terasu. Ich cena však môže odradiť majiteľov, ktorí majú nižší rozpočet na realizáciu terasy. Naša spoločnosť ponúka okrem Ipe dosiek aj ďalšie terasové materiály. Odolné a pôvabné exotické dreviny, ako Cumaru, Garapa či Bangkirai, poskytujú alternatívu Ipe za nižšiu cenu s porovnateľnými funkčnými vlastnosťami.

Ponúkame tiež terasové dosky z thermo drevín a ďalších druhov dreva. Keďže výber terasových dosiek podlieha rôznym požiadavkám na vzhľad, účel terasy aj na vonkajšie podmienky, odporúčame vám poradiť sa s odborníkmi ohľadne správneho výberu dosiek na terasu.

Kontaktujte nás pre profesionálne poradenstvo ohľadne správneho výberu dosiek pre váš projekt.

realizácia drevenej terasy, ipe terasa, ipe, ipe drevo, drevená terasa, montáž drevenej terasy na mieru, exotické drevo na terase, ipe terasové dosky

Ipe terasové dosky – cena s montážou

Každý terasový projekt je realizovaný na mieru podľa konkrétnych požiadaviek klientov a okolitého prostredia. Aj preto vám cenu terasových dosiek Ipe s montážou dokážeme vypočítať až po kalkulácii. Neváhajte nás kontaktovať s detailami vášho terasového projektu, a my vám zašleme cenovú ponuku na mieru zadarmo. Pridajte sa k najspokojnejším majiteľom Ipe terás na Slovensku ešte dnes.

Pozrite sa na našu galériu realizácií terás tu.


Zaujímajú vás ďalšie informácie zo sveta ipe terás, terasové dosky a ich cena? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta realizácií drevených terás, fasád a iných drevených projektov.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *