Jednoduchá terasa – realizácia malej, no zato efektnej terasy pri dome

jednoduchá terasa, malá terasa, ipe terasa, terasa pri dome, terasy pri dome, drevená terasa, realizacia terasy, montaz terasy pri dome, terasa z exotickej dreviny, exoticka terasa, ipe drevo, ipe, malé terasy

Náš blog pravidelne obohacujeme o nedávne realizácie terás z našej dielne. Väčšinou sa jedná o väčšie projekty, ktoré sú náročné na montáž z časového aj rozmerového hľadiska. Montáž tejto malej terasy postavenej pri dome si však zaslúži svoju pozornosť.

Koncepčne jednoduchá terasa menších rozmerov pristavená k domu je totiž dokonalým dôkazom, že aj malé veci dokážu mať veľký vplyv na svoje okolie. S dôrazom na vysokú kvalitu vybranej dreviny a jej odbornú montáž sme sa snažili vytvoriť terasu v súlade s novostavbou.

Od prípravy vhodného a dokonale rovného podkladu až po samotné spracovanie a montáž terasových dosiek, aj pri tejto terase sme si dali mimoriadne záležať na vysokej kvalite prevedenia. Presnosť a precíznosť montáže terasy sa totiž výrazne podieľa na jej bezproblémovom využití a dlhotrvácnosti.

Jedná sa o terasu z populárneho exotického dreva Ipe, známeho tiež ako „železné drevo“. Takáto drevina poskytuje okrem pôvabného vzhľadu aj nevídanú trvdosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam. Pri správnej starostlivosti môže terasa z tejto kvalitnej Ipe dreviny slúžiť až neuveriteľných 80 rokov.

Pri tomto projekte môžeme povedať, že narozdiel od našich ostatných realizácií, tu terasa nepredstavuje akýsi stredobod exteriéru. Skôr decentne a efektne dopĺňa vonkajší priestor a dômyselne prepája interiér domu s exteriérom.

Zrealizujeme aj vašu terasu s garanciou kvality

Či už túžite po malej a koncepčne jednoduchej terase pri dome, alebo po luxusnej krytej terase s bazénom, najdôležitejšie je zveriť realizáciu do rúk skutočným odborníkom. Len tak vám bude zaručená realizácia, výsledkom ktorej bude bezproblémová plne funkčná a dlhotrvácna terasa s krásnym vzhľadom .

Spoločnosť CUMARU s.r.o. poskytuje služby montáže a renovácie drevených terás už viac ako 18 rokov. S našim poctivým a odborným prístupom, prvotriednou technikou i používanými materiálmi vieme zaručiť garanciu kvality a spokojnosti. Dokážeme zrealizovať akékoľvek požiadavky klientov. Kontaktujte nás pre cenovú ponuku zadarmo.

Zaujímajú vás realizácie terás a iné informácie zo sveta spracovania dreva? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti.

Jednoduchá terasa pri dome, viete aké dreviny sú najvhodnejšie pre takýto projekt? Pozrite si náš článok 5 najlepších drevín na stavbu terasy.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

2 názory na “Jednoduchá terasa – realizácia malej, no zato efektnej terasy pri dome” on “Jednoduchá terasa – realizácia malej, no zato efektnej terasy pri dome

 1. Eva Zeliskova napísal:

  Dobrý deň chcela by som malú terasu pri dome.
  Vedeli by ste mi spraviť obhliadku s cenovou ponukou.

  prípadne Vám zašlem fotografiu.

  • Cumaru s.r.o. napísal:

   Dobrý deň, prosím kontaktujte nás priamo na tel. číslo +421 905 604 717 alebo e-mailom na cumaru@cumaru.sk pre urýchlenie procesu vypracovania cenovej ponuky.
   Ďakujeme a prajeme príjemný deň.
   CUMARU tím

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *