Realizácia krytej terasy s bazénom a vírivkou

Realizácia krytej terasy s bazénom a vírivkou, drevené obloženie vírivky

Koncept krytej terasy s bazénom má v našich končinách opodstatnené miesto. Naše podnebie neumožňuje celoročné využívanie bazéna tak ako je tomu v krajinách s tropickou klímou a letná sezóna je pomerne krátka. Ak si však zabezpečíme úplné zakrytie terasy s bazénom, predĺžime tým obdobie, kedy je možné bazén pohodlne využívať. Prekrytie nám umožní tráviť čas pri bazéne a na svojej terase i v daždivom a chladnom počasí.

Naša nedávna realizácia krytej terasy s bazénom a vírivkou je dôkazom toho, ako elegantne a prakticky vie slúžiť terasa s bazénom bez toho, aby prekrytie narúšalo okolité prostredie exteriéru. Použitím kvalitnej konštrukcie prekrytia s posuvným systémom si môžete bazén počas pekných letných dní odokryť. V prípade nepriaznivého počasia si zase môžete užívať bazén aj vírivku s prekrytím.

realizácia krytej terasy, prekrytie terasy, kryta terasa, terasa s bazenom a virivkou, ipe, ipe terasa, ipe drevo okolo bazena, luxusna terasa s bazenom

Súčasťou návrhu a realizácie terasy bolo spracovať exotickú drevinu Ipe, aby dokonale zapadala s konštrukciou bazénu a krytiny. Každý detail bol vypracovaný tak, aby tvoril harmóniu s celkom a poskytoval praktický a vizuálne estetický zážitok. Či už sa jednalo o obloženie vírivky, schody do bazéna alebo samotné obloženie okolo bazéna, všetko bolo zapracované s maximálnym úsilím o dokonalosť.

Keďže sme použili jednu z najodolnejších drevín, certifikovanú tropickú drevinu Ipe, jednalo sa o technicky náročnejší projekt. Táto drevina totiž patrí medzi najtvrdšie drevá na svete. Je teda omnoho ťažšia na spracovanie ako v prípade iných drevín. Svojou vysokou tvrdosťou, hustotou a stabilitou však majiteľovi zaručí bezproblémové využívanie po niekoľko desaťročí.

Čo dať okolo bazéna, drevo okolo bazena, kryta terasa okolo bazena, drevena terasa okolo bazena s virivkou, bazen s virivkou

Ipe veľmi dobre odoláva vlhkosti a neprepadáva plesniam ani hnilobe. Pri správnej starostlivosti si dobre poradí aj s bezénovou chémiou. Je teda nanajvýš vhodné na použitie k bazénom a svojimi vlastnosťami dokonca prevyšuje mnohé iné materiály ako napríklad WPC. Okrem toho, jeho vizuálne pôsobivá kresba a exotický vzhľad pôsobí skutočne luxusným dojmom.

Neuspokojte sa s priemerom. Zvoľte si terasu od CUMARU s.r.o.

Táto a množstvo iných realizácií sú dôkazom, že v realizácií terás dokážeme prekonať aj najnáročnejšie očakávania našich klientov. S viac ako 18-ročnými skúsenosťami v oblasti montáže drevených terás, fasád i podláh dokážeme zrealizovať akékoľvek požiadavky klienta s dôrazom na vysokú odbornosť prevedenia s garanciou kvality. Kontaktujte nás pre cenovú ponuku na mieru a nechajte si zrealizovať vašu vysnívanú terasu.

realizácia krytej terasy, kryta terasa s bazenom, ipe terasa, drevo okolo bazena, ipe, prekrytie terasy, prekrytie bazenu

Zaujíma vás aké dreviny sú najvhodnejšie na exteriérové terasy? Pozrite si 5 najlepších drevín na stavbu terasy.

Zaujímajú vás realizácie terás a iné informácie zo sveta spracovania dreva? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *