Unikátna realizácia ipe terasy so štýlovým schodiskom

realizácia ipe terasy, ipe, ipe terasove dosky, ipe terasa, balkónová terasa, drevený podhľad, terasa na balkóne, drevený obklad,

Sezóna stavby terás sa rozbehla naplno a my sa v roku 2021 opäť tešíme vzrastajúcemu počtu zákazníkov. Naše nedávne projekty montáže terás zahŕňali malé a jednoduché terasy, ale aj dizajnové bomby. Sme radi, že aj na Slovenskom trhu sa stále väčší počet zákazníkov nebojí odviazať a pustiť sa aj do odvážnych či netradičných projektov. Vďaka tomu sa môžeme tešiť novým výzvam v terasovej architektúre a prinášať ďalšie inšpirácie do tohto odvetvia.

Jednou z takýchto realizácií bola montáž luxusnej dvojposchodovej terasy z exotickej dreviny s niekoľkými dizajnovými vychytávkami. Pri tomto projekte boli použité prémiové terasové dosky z exotickej dreviny Ipe. Už samotná drevina Ipe je obzvlášť výnimočný materiál nielen čo sa týka vzhľadu, ale aj vlastností.

Ipe patrí medzi takzvané superdreviny a je to jedna z najtvrdších a najodolnejších drevín na svete. Terasové dosky Ipe tak svojmu majiteľovi okrem mimoriadne krásneho vzhľadu poskytujú aj vhodnú odolnosť do exteriéru a neuveriteľne dlhú životnosť až do 80 rokov. Ipe suverénne odolá akýmkoľvek celoročným vonkajším podmienkam a pri pravidelnej starostlivosti bude vyzerať skvele celé desaťročia.

Krásna kresba a štruktúra dreva je pozdvihnutá zaujímavým konceptom dizajnu terasy, ktorá je rozložená na dve poschodia. Na balkónovej terase môžeme vidieť efektné vyvýšenie, ktoré lemuje sklené oplotenie a dodáva mu väčší dôraz. Celkový dojem uzatvára drevený podhľad, inými slovami drevený obklad prevyšujúcej strechy, zo svetlého sibírskeho smrekovca s charakterom.

Balkónová terasa je prepojená s prízemnou terasou štýlovým točitým schodiskom. Na prízemí sa nachádza veľká vyvýšená terasa s hliníkovou pergolou. Drevená terasa z pôvabnej exotickej dreviny dodala novostavbe šarm a prírodný charakter a tým jej pomohla zjemniť ostré moderné línie a hrany. Drevo jednoznačne pomohlo zosúladiť stavbu s okolitým prostredím a poskytlo prívetivejší dojem z exteriéru budovy.

realizácia ipe terasy, ipe terasové dosky, ipe terasa, drevená terasa pri dome, vyvýšená drevená terasa, vyvýšená terasa, realizácia drevenej terasy, montáž drevenej terasy, montáž terasy

Kvalita, precíznosť, zmysel pre detail

To všetko sú atribúty, ktoré sú nám vlastné. Dokážeme zrealizovať akékoľvek požiadavky klienta na mieru s odborným prístupom a garanciou kvality. Kontaktujte nás pre cenovú ponuku zadarmo a my vám splníme sen o očarujúcej terase najvyššej akosti, ktorá vám vydrží celé desaťročia.

Pozrite si galériu našich realizácií tu.

Zaujíma vás realizácia ipe terasy a iné aplikácie z dreva? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *