Naše najlepšie terasy – top realizácie pre vašu inšpiráciu

Na našom blogu pravidelne uverejňujeme realizácie drevených terás, fasád a iných aplikácií z dreva. Veríme totiž, že informácie, ktoré poskytujeme môžu pomôcť mnohým ľuďom s výberom správnej terasy pre ich väčšiu spokojnosť.

Snažíme sa inšpirovať ľudí, informovať ich o rôznych možnostiach a ponuke terasových dosiek podľa rôznych kritérií a podmienok v exteriéri. Radi tiež prispievame k vyvracaniu rôznych mýtov a neprávd, ktoré kolujú o drevených obkladoch v exteriéri.

Často sa stretávame s názorom, že drevo nie je dobrý materiál na terasu či fasádu, pretože si vyžaduje pravidelnú údržbu. Pravdou však je, že akýkoľvek materiál používaný v exteriéri, ktorý je vystavovaný celoročným vonkajším podmienkam, si vyžaduje údržbu i starostlivosť. Len tak si zabezpečíte ochranu pred plesňami, hnilobou a predĺžite životnosť nie len svojich drevených obkladov, ale aj napríklad muriva či betónových povrchov.

Starostlivosť o drevo sa preto nevymyká údržbe a starostlivosti iných materiálov používaných v exteriéri. Naopak, výnimočnou vlastnosťou dreva oproti iným materiálom je možnosť renovácie a obnovy vzhľadu. Vaše drevené povrchy môžu s pravidelnou renováciou vyzerať ako nové aj po mnohých rokoch.

2 zásady pre najlepšie terasy

Dôležitým faktorom pre krásne a dlhotrvácne terasy je okrem pravidelnej starostlivosti aj kombinácia vhodne zvoleného typu dreviny so správnou profesionálnou montážou. Naša spoločnosť sa pri realizácií terás riadi 2 zásadnými pravidlami, ktoré ovplyvnia celkový vzhľad a životnosť terasy. Prvou zásadou je používanie certifikovaných terasových dosiek najvyššej akosti od spoľahlivého dodávateľa vrátane top doplnkov a najmodernejších technológií.

Druhou zásadou je odborne a poctivo vykonaná práca skúsenými montážnikmi, ktorí svoju prácu vykonávajú s dôrazom na detail. Vďaka tomu máme za sebou takmer dve desaťročia úspešných realizácií a množstvo spokojných klientov. Mnohé projekty pre nás boli výzvou pre svoju náročnosť konceptu i prevedenia, ako aj vysokých nárokov klientov. Poďte sa s nami pozrieť na naše nedávno realizované najlepšie terasy, ktoré sme namontovali nad očakávania našich klientov.

Realizácia modernej terasy okolo bazéna

Top inšpirácie pre drevené terasy v roku 2021

Realizácia štýlovej terasy so schodiskom a dreveným podhľadom

realizácia ipe terasy, ipe, ipe terasove dosky, ipe terasa, balkónová terasa, drevený podhľad, terasa na balkóne, drevený obklad, najlepšie terasy

Realizácia klasickej terasy lemujúcej dom s kvetináčmi na mieru

realizácia drevenej terasy, drevená terasa, ipe, ipe terasa, exotické drevo ipe, drevina ipe, ipe terasové dosky, realizácia terasy, montáž terasy, najlepšie terasy

Realizácia krytej terasy s bazénom a vírivkou

Čo dať okolo bazéna, drevo okolo bazena, kryta terasa okolo bazena, drevena terasa okolo bazena s virivkou, bazen s virivkou, najlepšie terasy

Realizácia netradičnej terasy pri novostavbe podľa návrhu architekta

stavba terasy, ipe terasa, stavba terasy pri dome, realizácia terasy, dizajnova terasa do obluku, najlepšie terasy

Realizácia luxusnej balkónovej terasy v Bratislave

najlepšie terasy, balkónová terasa, drevená balkónová terasa, ipe

Realizácia drevenej terasy s mólom pri záhradnom jazierku

terasa pri jazierku, drevená terasa pri záhradnom jazierku, najlepšie terasy

Toto boli ukážky z našich mnohých úspešných projektov, ktoré sme realizovali nielen na Slovensku.

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku a my vám vytvoríme návrh terasy na mieru prispôsobený vašim požiadavkám a individuálnym potrebám.

Páčil sa vám tento článok? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti zo sveta spracovania dreva na terasy, podlahy, fasády a iné drevené stavby.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *