Top možnosti pre krásne podlahy na terasy teraz za skvelú cenu

aké drevo máte na terase, drevene terasy, ako spoznat typ dreva na terase, typy drevin na terase, inšpirácie na terasy z exotických drevín, podlahy na terasy

Ak hľadáte riešenia pre podlahy na terasy a rozhodujete sa nad správnym výberom, ste na správnej adrese. Naša ponuka terás sa totiž rozšírila o nový zaujímavý koncept, ktorý prináša kvalitnú montáž terás za super ceny. Vy si tak môžete vybrať zo širokej palety terasových riešení, ktoré vyhovujú na mieru presne vašim požiadavkám i rozpočtu.

Podlahy na terasy s profesionálnou montážou s garanciou kvality

Užívajte si vonkajšie prostredie vašej záhrady s krásnou a trvanlivou terasou. Naša spoločnosť vám ponúka montáž terás z rôznych materiálov, od exotických drevín ako Ipe, Cumaru, Teak, Garapa či Bangkirai, cez thermodrevo, sibírsky smrekovec až po moderné WPC.

Exotické dreviny: Luxus a trvanlivosť

Exotické dreviny sú často považované za najlepšiu voľbu pre záhradné terasy. Prečo? Drevené podlahy z exotických drevín sú mimoriadne odolné voči poveternostným podmienkam a biologickým škodcom. Napríklad, drevina Ipe je známa svojou krásou, tvrdosťou a výnimočnou trvanlivosťou, čo ju robí ideálnou pre vonkajšie použitie. Cumaru a Teak tiež vynikajú svojou prirodzenou odolnosťou voči vlhkosti a plesniam a ponúkajú elegantnú povrchovú štruktúru. Bangkirai a Garapa ponúkajú výbornú odolnosť, aj jedinečný estetický vzhľad s nádhernými farbami a textúrami, ktoré dodajú vašej terase luxusný vzhľad.

vyvysena terasa pri dome, stavba terás, montáž terasy, drevené terasy, realizácia drevenej terasy v Bratislave, montáž drevenej terasy, typy terás, výber materiálu na terasu

Thermodrevo a sibírsky smrekovec: Udržateľnosť a krása

Ak preferujete udržateľné a ekologické riešenia, thermodrevo a sibírsky smrekovec sú skvelá voľba. Thermodrevo prechádza procesom tepelnej úpravy vďaka čomu sa zvyšuje jeho prirodzená odolnosť i životnosť. Sibírsky smrekovec je zas známy svojim charakteristickým rustikálnym vzhľadom, patrí medzi najodolnejšie mäkké dreviny a predstavuje ekonomickejšiu alternatívu.

WPC: Moderné a bezúdržbové riešenie

Pre tých, ktorí preferujú nízku údržbu a moderný vzhľad, sú tu WPC (Wood Plastic Composite) podlahy. Kombinujú prírodný vzhľad dreva s trvanlivosťou plastov, čo ich robí ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú odolnosť a jednoduchú starostlivosť. WPC dosky si môžete vybrať v rôznych zaujímavých ostieňoch

Rýchla a efektívna montáž s terasovými dlaždicami

Novinkou v našej ponuke sú terasové dlaždice, ktoré zabezpečujú rýchlu a efektívnu montáž. Tento inovatívny produkt vám umožňuje mať exotickú terasu z dreviny Ipe alebo Garapa za mimoriadne výhodnú cenu. Terasové dlaždice sú navrhnuté tak, aby montáž bola jednoduchá a rýchla, pričom zaručujú rovnakú kvalitu a estetiku ako tradičné terasové podlahy.

Drevené dlaždice, exteriérová drevená kazetová podlaha, drevené kazety na terasu, montáž terasy z drevených kariet, exotická terasa lacno a rýchlo, drevené kazety z exotického dreva na terasu, stavba drevenej terasy z exotickej dreviny Ipe

Prehľadné porovnanie funčných vlastností materiálov na terasu

Názov produktuTvrdosť (Janka)Hustota (kg/m³)Životnosť v rokochCelková trieda odolnosti
Ipe3680104070+Vysoká
Cumaru3540107050Vysoká
Teak107065550+Vysoká
Garapa165086030-40Vysoká
Bangkirai179888025-30Stredná až vysoká
Thermodrevo1500-1800600-70020-30Stredná
Sibírsky smrekovec1100650-75015-20Stredná
WPC900-1200600-75020-25Stredná až vysoká

Poznámky:

  • Životnosť v rokoch udávame orientačne pre exteriérové podmienky pri správnej údržbe.
  • Celková trieda odolnosti zohľadňuje odolnosť voči poveternostným vplyvom, biologickým škodcom a mechanickému opotrebeniu.

Táto tabuľka vám poskytne prehľadné porovnanie materiálov, ktoré ponúkame pre vaše terasy.

Kontaktujte nás pre výhodnú ponuku pre podlahy na terasy

Sme hrdí na našu 21-ročnú skúsenosť v oblasti realizácie terás, počas ktorej sme získali nespočetné množstvo spokojných zákazníkov. Naša práca je kvalitná, poctivá a odborná, a preto poskytujeme na naše terasy záruku kvality. Ak máte záujem o terasu na mieru, neváhajte nás kontaktovať pre cenovú ponuku a odborné poradenstvo. S nami získate terasu, ktorá bude nielen krásna, ale aj funkčná a trvanlivá.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať a zistite, ako vám môžeme pomôcť premeniť vaše sny o krásnej terase na skutočnosť.

CUMARU s.r.o.
Telefón: +421 905 604 717
Email: cumaru@cumaru.sk


Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie zaujímavosti zo sveta montáže drevených terás, fasád a iných drevených projektov.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *