Pozrite sa na naše top realizácie v roku 2021

realizácia ipe terasy, ipe, ipe terasove dosky, ipe terasa, balkónová terasa, drevený podhľad, terasa na balkóne, drevený obklad,

Rok 2021 pomaly končí a my zhodnocujeme naše výsledky. Aj napriek nepriaznivej situácii spôsobenej pandémiou sa môžeme pochváliť, že máme za sebou mnohé skvelé projekty. Neustále rastúca základňa spokojných majiteľov našich terás i fasád nás inšpiruje robiť maximum s ohľadom na dokonalý výsledok drevených aplikácií.

Vďaka tomu, že sa snažíme pristupovať k našej práci vždy odborne a profesionálne a nikdy nepoľavujeme v kvalite našich služieb aj použitých materiáloch, sa naši zákazníci tešia mimoriadne dobre odvedeným stavbám. V dnešnom článku vám ukážeme naše top realizácie v roku 2021.

Zároveň by sme chceli vyjadriť poďakovanie všetkým našim novým i verným zákazníkom, vďaka ktorým môžeme prinášať najlepšie a najkvalitnejšie terasy na Slovensku.

Rozsiahla realizácia drevenej terasy, dreveného podhľadu aj schodiska na dvoch podlažiach

realizácia ipe terasy, ipe, ipe terasove dosky, ipe terasa, balkónová terasa, drevený podhľad, terasa na balkóne, drevený obklad, realizácie, drevené terasy

Táto rozsiahla realizácia na Orave zahŕňala stavbu Ipe terasy pri dome na prízemí aj na poschodí spolu s točitým schodiskom. Súčasťou montáže bolo aj obloženie vyčnievajúcej časti strechy, tzv. drevený podhľad, hranolmi zo Sibírskeho smrekovca. Kombinácia efektného dreveného podhľadu spolu s precízne zapracovanými Ipe doskami vytvára skutočne pôsobivý vizuál exteriéru stavby.

Viac o tejto zaujímavej realizácii terasy sa dočítate tu.

Demontáž zničenej Cumaru terasy a naša montáž novej Ipe terasy

dizajn terasy, drevená terasa, ipe, ipe terasa, drevená terasa okolo bazéna, drevo okolo bazénu, montáž drevenej terasy, realizácie, drevené terasy

Tento projekt je veľmi poučný a dôležitý z hľadiska celkového povedomia o správnej montáži terás. Pôvodná terasa realizovaná inou spoločnosťou bola síce namontovaná z kvalitného dreva Cumaru, avšak pri montáži boli zvolené nekvalitné čínske komponenty a nesprávne podkladové hranoly z mäkkej dreviny. Tieto zásadné chyby pri montáži spôsobili, že sa terasa začala kaziť a drevo hniť po veľmi krátkej dobe.

Terasu sme demontovali a namontovali s novým konceptom dizajnu. Použité boli kvalitné Ipe dosky, vrátane kvalitných doplnkov aj hranolov. Nový majiteľ si tak môže vydýchnuť, pretože nová terasa od nás mu vydrží plne funkčná a krásna po mnoho desaťročí. Viac o tomto projekte si môžete prečítať v predchádzajúcom článku.

Luxusná multi-realizácia drevenej fasády, drevenej brány, terasy a pergoly

Drevená fasáda, ipe, ipe drevo, ipe dosky, ipe obklady, montáž drevenej fasády, realizácie

Ak sa pýtate, či sa vôbec dá vylepšiť vzhľad modernej novostavby s priestranným dvorom a bazénom, odpoveď je áno. Prémiové dosky Ipe dodali rodinnému domu štýl, šarm i prírodný charakter v podobe odvetranej drevenej fasády. K fasáde bola postavená aj očarujúca vstupná brána. Na dvore sme taktiež realizovali malú terasu ako súčasť posuvnej konštrukcie krytu bazéna. V neposlednom rade bola súčasťou montáže aj zaujímavá dizajnová pergola.

Ďalší rozsiahly projekt náročný na spracovanie, ktorí sme zvládli nad očakávania nášho klienta. Viac o jednotlivých stavbách z týchto realizácií si môžete prečítať v samostatných článkoch:
odvetraná fasáda, drevená brána, drevená pergola, mini terasa, renovácia sauny.

Veľká IPE terasa lemujúca villu s doplnkami na mieru

drevená terasa, drevené terasy, ipe, terasové dosky ipe, ipe terasové dosky, montáž drevenej terasy, montáž terasy, realizácia drevenej terasy, realizácia terasy, realizácia terasy v Bratislave, stavba terasy,

Honosná villa v obci Trávniky sa teraz môže pýšiť pôsobivou terasou ktorá lemuje celý exteriér zo strany dvora. Opäť sme použili najlepšie a najtvrácnejšie drevo na stavbu terasy – exotické Ipe, ktoré vyniká výnimočne krásnym vzhľadom i odolnosťou. Súčasťou realizácie bolo tiež vytvorenie drevených kvetináčov na mieru z rovnakého typu dreviny.

Mini terasa pri dome z prémiového Ipe

jednoduchá terasa, malá terasa, ipe terasa, terasa pri dome, terasy pri dome, drevená terasa, realizacia terasy, montaz terasy pri dome, terasa z exotickej dreviny, exoticka terasa, ipe drevo, ipe, malé terasy, realizácie

Táto realizácia dokazuje, že aj majitelia s obmedzeným rozpočtom alebo priestorom si môžu dopriať top prémiovú terasu pri dome. Krásne a vzácne dosky exotického dreva Ipe dômyselne vynikajú aj na menšej ploche. Výhodou takejto malej terasy je nenáročná údržba a jednoduchšia i lacnejšia starostlivosť.

Odbornosť, precíznosť, garancia kvality

Hľadáte montážnu firmu na stavbu vašej terasy? Zvoľte si top odborníkov s viac než 18-ročnými skúsenosťami v oblasti realizácií terás. S nami máte garanciu najvyššej kvality od návrhu po realizáciu. Naše výsledky a spokojní majitelia terás sú toho dôkazom.

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku na mieru.


Zaujímajú vás realizácie terás a ostatné informácie ohľadne spracovania dreva? Sledujte nás na Facebooku alebo na Instagrame pre ďalšie novinky a zaujímavosti.

Montáž a renovácia drevených terás, fasád a podláh z exotických drevín

Cumaru s.r.o.

Cumaru s.r.o. je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá začala so spracovaním exotických drevín. Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov. Mnoho rokov skúseností, najkvalitnejšie materiály a odborný prístup nás radia medzi najlepšie firmy na Slovensku pre montáž a renováciu drevených terás, fasád a podláh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *